Report this app

Description

Driver Booster Pro  , sürücüleri sizin için otomatik olarak  tek bir tıklama ile indirip / kurarak ve güncelleyerek tanıtıldı  ! PC Sürücülerini Driver Booster  Pro ile En Son Uyumlu Sürüme İndirmek ve Yedeklemek için Zaman Kazandıran ve Optimize  Edilmiştir .  Sürücüleri Güncel Tutmak için En  Güçlü Sürücü güncelleyici !  Performansı artırmak, hataları düzeltmek ve oyun deneyimini iyileştirmek için yeni yayınlanan Game Ready Sürücüsünü edinin  . Oyununuzu sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olacak gerekli oyun bileşenleri de mevcuttur.

Uygun aygıt sürücüleri olmadan bilgisayarınız normal çalışmayabilir. Ve Windows sistemindeki sürücüleri güncellemek her zaman bir serseri. % 300 daha büyük veritabanıyla  Driver Booster 2020, en son  3.500.000’den fazla sürücünün güncellenmesini ve eksik / hatalı / eski sürücü sorunlarını gidermeyi destekler. Microsoft tarafından Intel sürücüsünü / Realtek ethernet denetleyicisini / kablosuz LAN / ağ / HD Ses Sürücülerini, Intel Audio / HD Graphics / WLAN / LAN / chipset / hızlı depolama teknolojisini / USB 3.0 Sürücülerini, Nvidia sürücülerini ve tüm önemli sürücü paketlerini kolayca güncelleyebilirsiniz.

Uygulama yalnızca WHQL testini geçen sürücüleri destekler. Sürücüleri indirirken sunucuyla olan bağlantınızı şifrelemek için HTTPS bağlantısı yeni kabul edildi. Daha yüksek düzeyde bilgisayar güvenliğini garantilemek için, kurulumda bir sorun olması durumunda bir sürücüyü yüklemeden önce bir geri yükleme noktası da oluşturur. Uyumlu sorunlarla karşılaştığınızda yardımcı olmak için sürücü yedeklemesi de vardır.

Güncellenmiş grafik sürücüleri, özellikle yeni oyunlar için genellikle büyük performans iyileştirmeleri sağlar. Araçla daha sorunsuz akış ve medya düzenleme için her zaman en son grafik sürücülerini edinebilirsiniz. Ayrıca, Game for windows software 3.5, XML 6.0, Silverlight 5 ve Microsoft Visual C ++  Yeniden Dağıtılabilir gibi en popüler oyun bileşenleri,  oyunun başlatılması için bulunabilir.

Sürücüleri güncellemek her zaman çok zaman alır, hatta bazen günlük işlerinizi bile etkiler. Otomatik hizmetini genişletti, otomatik indirmenin yanı sıra, sistem boştayken de otomatik yükleme ve güncellemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece uygulamanın arka planda çalışmasına izin verin,   güncel sürücülerle daha iyi bilgisayar performansının keyfine varacaksınız .

Büyük Sürücü Veritabanı
Windows sisteminizin yüksek performansı için, yazılım ve donanımın birbiriyle uyumlu çalışması gerekir. Bu nedenle, aygıt sürücülerinin düzenli olarak güncellenmesi ve her zaman düzgün çalışması gerekir. Sistemin donmasını ve çökmesini azaltmanıza yardımcı olmak için Intel, Nvidia ve AMD’den 3.500.000’den fazla aygıt sürücüsünü kontrol eder ve günceller.

Sorunsuz Oyun Performansı
Yavaş oyun performansı sizi hayal kırıklığına mı uğratıyor? Windows için DriverBooster 2020’yi edinme zamanı. En iyi donanım performansını elde etmek ve oyunu bir sonraki seviyeye taşımak için grafik sürücülerini ve Game Ready sürücülerini kolayca güncel tutar. Ayrıca, PC oyununuzun tam potansiyelini ortaya çıkarmak için arka plan işlemlerini ve gereksiz Windows Hizmetini hızla kapatır. Çoğu bilgisayar oyunu için oyun bileşenleri, oyununuzu başarıyla başlatmanıza yardımcı olmak için de mevcuttur.

Hızlı ve Güvenli Sürücü Güncellemesi
Kurulum paketindeki gereksiz dosyaları silmek ve kurulum paketini belirgin bir şekilde sıkıştırmak, sürücüleri güncellerken zaman kazandırır ve rutininizin kesintisiz kalmasını sağlar. Bilgisayarınızı güvende tutmak için, sürücülere yalnızca  Microsoft  WHQL testleri ve sıkı IObit İnceleme testleri sağlar. Ayrıca, kurulumda bir sorun olması durumunda bir sürücü yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturur.

Donanım Hatalarını
Düzeltme Bilgisayar sisteminizdeki donanım arızalarını düzeltir. Hiçbir ses sorununu hızlı bir şekilde çözemez ve müzik dinlerken veya video izlerken cızırtı içermeyen sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Ağ hatası ve takılı olmayan cihaz verileri de kolayca düzeltilebilir ve silinebilir. Ayrıca, Aygıt Yöneticisi’ndeki Aygıt hata kodları da tespit edilebilir ve onarılabilir.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

 • Eski, Eksik ve Hatalı Sürücüleri Otomatik Olarak Tarayın ve Tanımlayın
 • Eski Sürücüleri  Tek Tıkla İndirin ve  Güncelleyin
 • Yeni Sürücü Sıkıştırma Algoritmasına Sahip Daha Küçük Sürücü Paketi
 • YALNIZCA Nitelikli WHQL Sürücüleriyle Daha Güvenli Güncelleme
 • Sürücü Güncelleme Hız Sınırının Kilidini Açın
 • Daha Eski ve Nadir Sürücüleri Güncellemek için% 200 Daha Büyük Veritabanı
 • Daha İyi Performans için Sistemin Donmalarını ve Kilitlenmelerini Azaltın
 • İndirmeyi Hızlandırmak için Geliştirilmiş Otomatik İndirme
 • Güvenli Geri Yükleme için Tüm Sürücüleri Otomatik Olarak Yedekleyin
 • Sistem Boşta Kalma Süresinde Otomatik Sürücü Yükleme ve Güncelleme
 • Daha İyi Oyun için Oyun Bileşenlerini Güncelleme Önceliği
 • En Son Sürüme Otomatik Olarak Güncelleme
 • Talep Üzerine Ücretsiz 24/7 Teknik Destek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *