Drift Legends v1.9.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download
5/5 Votes: 2
Developer
--
--

Report this app

Description

Drift Legends v1.9.3 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Black Fox Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Drift Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna çıkarabilir, istediğiniz arabayı satın alabilirsiniz. Keskin virajlar, hızlı arabalar, ulaşılması güç puanlar ve dahası sizleri bekliyor. Drift Legends v1.9.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Drift Legends Play Store’da 43.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Drift Legends v1.9.3 MOD APK İNDİR – 317MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Drift Legends v1.9.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Legends 1.9.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]

Download links

Drift Legends v1.9.3 MOD APK Indir


Oyun Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *