Dragon Mania MOD APK 4.9.2 (MOD,unlimted money) Android için

Dragon Mania MOD APK 4.9.2 (MOD,unlimted money) Android için Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Dragon Mania Legends Açıklaması

En iyi fantezi ejderha şehri DRAGOLANDIA’ya hoş geldiniz! Sihir dolu bir dünyada destansı bir ejderha efsaneleri ekibine katılın!
Şimdi yolculuğunuza başlayın: Efsanevi bir şehir inşa edin ve ejderhaları yetiştirmeye ve eğitmeye başlayın. Bu hayvan fantezi simülatöründe diğer canavarlara karşı savaşın ve çarpışın! FANTEZİ HAYVANLAR VE EJDERHA EFSANELERİ İLE DESTANSI SAVAŞLAR
– Bu ejderha mani simülatöründe yumurtaları yumurtadan çıkarın, yetiştirin ve efsanevi evcil hayvanlarınızı eğitin
– Evcil hayvanlarınız ilgiyi takdir eder; onları besleyin, kucaklayın ve ekstra altın ve özel bonuslar almalarına özen gösterin.
– Hayallerinizdeki adayı yaratın ve fantezi şehrinizi düzinelerce bina ve eğlenceli dekorasyonla özelleştirin.
– Çevrimiçi ejderha efsaneleri koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve ekleyebileceğiniz 600’den fazla benzersiz türle sevimli arkadaşlarınız asla bitmesin.

HAYVAN MÜCADELESİ MANİASI: SAVAŞÇILAR KOLEKSİYONU VE EVRİMİ
– Evcil hayvanlarınızı efsanevi savaşçılar olmak için savaşmaları ve yetiştirmeleri için eğitin.
– Ejderhaları hayvan kahramanlarına dönüştürün ve geliştirin: Ateşle ateşle savaşın!
– Güçlü bir ejderha şehri inşa etmenin tadını çıkarın. Ejderha koleksiyonunuzu geliştirmek için her görev önemlidir.

HER ZAMAN YENİ BİR ÇEVRİMİÇİ MACERA
– Evcil ejderhalarınızı hayvan fantastik diyarımızda bir yolculuğa çıkarın! Her yeni savaş savaşında evcil hayvan efsaneleri koleksiyonu dövüş becerileriniz geliştikçe daha yüksek liglere ulaşın!
– Mevsimsel etkinlikler, yeni içerik, silahlar ve özel görevler! Bu canavar eğitim simülasyonunda her ejderhayı bir dövüş kahramanı efsanesi yapın!
– Kimin patron olduğunu göster onlara! En iyi ejderha eğitmeni olmak ve harika savaş ödülleri ve silahları toplamak için evcil hayvanlarınızı yetiştirin ve eğitin ve Arena’daki canavar rakiplerinizi alt edin!
– Ejderhalarınızı güçlendirin – Büyü Malzemelerini toplayın ve daha güçlü hale getirmek için onları birleştirin!

EJDERHA İÇİN MÜCADELE
– Vikingler onu dinlendiremezler ve onlar da kötü kokarlar … Onlara heyecan verici 3’e 3 hayvan savaşlarında bir ders verin!
– Bu sihirli hayvan ordusu simülatöründe dövüş becerilerini geliştirmek ve onlara özel canavar saldırıları ve taktikleri öğretmek için fantezi ejderhalarınızı Akademiye götürün.
– Canavar rakiplerini yenmek için Dragon Fury’nin gücünü kullanın.

KLAN İTTİFAKININ GÜCÜ
– Arkadaş edin, evcil hayvan adalarını ziyaret edin ve sihirli hediyeler alışverişinde bulunun.
– Planlı Klan Olun! En iyi takım stratejisini oluşturmak için Klan çevrimiçi sohbetini kullanın veya evcil hayvanlarınızla neler yaptığınızı tartışın. Destansı bir canavar macerası yaşayın: Cesur ejderhalar yaratın ve aksiyon başlasın! İmparatorluk savaşçı efsanelerimizden biri olun!

Dragon Mania açıklaması

Dünyanın en iyi ejderha yetiştiricisi olun.
Kim ejderhaları hayal etmez? Eğer ateş püskürten fantastik bir uçan canavar senin işinse, o zaman gerçek bir muamele içindesin. Dragon Mania dünyasına adım atın – size dünyanın en iyi ejderha yetiştiricisi olarak bir hayat yaşama şansı veren oyun.

Evrendeki en ateşli ve en dost canlısı ejderhalarla tanışın ve bu görkemli yaratıkları yetiştirip yetiştirin.

Arkadaşlarınıza karşı en destansı savaşlardan bazıları için onları eğitin. Veya müttefiklerinizi kullanın ve tehlikeli düşmanları alt edin.

Dragon Mania, hayatınızı daha heyecanlı hale getirmek için ateşli özelliklerle birlikte gelir.

Eşsiz yeteneklere sahip güçlü ejderhalar: Eşsiz yetenekler ve 11 farklı temel özellik ile doğan en sevdiğiniz orijinal ejderhalarla başlayın.
Yeni türler yaratın: 50’den fazla farklı ejderha toplayın ve mistik ve benzersiz ejderha ırkları yaratmak için onları birbirleriyle üretin.
Ejderhaları besleyin: Dövüşmek için ejderhalarınıza iyi bakılması gerekiyor. Yaşam alanlarını iyileştirin, onları iyi besleyin, seviyelerini yükseltin ve yaşamı daha sürdürülebilir hale getirmek için ziyaretçileri adanıza çekin.
Ejderhalarınızı eğitin: Ejderhalarınızı destansı bir arena mini oyununda ne kadar iyi eğittiğiniz, nihayetinde hayatta kalmanızı da belirleyecektir.
Büyük ödüller kazanın: Cesur olanlar daima ileriye gidecek. Kötü Vikinglere baskın yapın ve büyük ödüller kazanın.
Rekabet edin veya işbirliği yapın: Ejderha savaşlarında her şey adildir. Ortak düşmanlarınızı yenmek için arkadaşlarınıza karşı savaşın veya onlarla güçlerinizi birleştirin.

Ejderha, hayali unsurlarda en çok sömürülen efsanevi hayvanlardan biridir ve izleyicilerinize benzersiz bir deneyim sunar. Herhangi bir etkiye maruz kalmayan, güçlü ve nüfuzlu bir hayvan olduğu için, efsanevi dünyada ejderhaların şampiyon olduğu ve aynı zamanda birçok farklı şekilde istismar edilen türler olduğu söylenebilir. Hikayelerde, bu hayali türün aynı zamanda birçok farklı oyuna da ilham verdiği önemli etkiler vardır.

Dragon Mania Efsaneleri  , yaklaşık 5 yıl önce piyasaya sürülen, uzun süredir ünlü bir üründür. Şu anda, Google Play’de 50 milyondan fazla indirme ve sürekli bir çevrimiçi oyuncu topluluğu elde etti. Bu ürün ayrıca yeni ayrıntıları düzenli olarak günceller, böylece uzun süredir oyuncular sıkılmaz. Oyunun en çeşitli ve zengin özelliklerinden biri ejderha sistemidir. Bu oyuna katıldığınızda, bu tür hakkında bildiğiniz tüm bilgileri geçici olarak unutuyorsunuz. Belki de basit sınıflandırmalara sahip sadece birkaç ejderha türü olduğunu düşünüyorsunuz. Dragon Mania Efsaneleri size yüzlerce farklı yaratıcı kombinasyon gösterecek.

Ejderha Yetiştirme Oyunu

Ve bir sonraki cazibe, onu aynı türdeki oyunlardan farklı kılıyor ve ana fikir, grafik tasarımı. Çeşitli türler ile ejderhaların tasarımındaki farkı göreceksiniz. Oyuncuların sahip oldukları karakterle ilgili kuru bilgileri görmelerine gerek yoktur. Sadece görünüşüne bakarak, dış ırkın sahip olduğu güç türünü geçici olarak anlamıştır. Ardından, sahip olduğunuz ejderhalar, ebeveynlerinin gelecek neslini yaratmak için birlikte çalışabilecek. Koordinasyonun görünümü ve gücü, hayranlık uyandırıyor ve merakınızı artırıyor. Pek çok oyuncu, güçlü ejderha türlerini öğrenmek ve yaratmak için çok çaba harcadı. Her türden takıma sığdırabileceğim mutlak gücü taşıyor.

Kendi evcil ejderhasını isteyen herkes

Aslında Dragon Mania Legends, her yaştan oyuncu için bir simülasyon oyunu yönünde ilerliyor. Tüm görüntüler parlak renklerle çok güzel boyanmıştır. Bir çiftlikte ejderhalar yetiştirecek ve evcil hayvanınız gibi görüneceksiniz. Oyuncular, bizim kedi ve köpek yetiştirirken olduğu kadar, büyüme ve olgunlaşma sürecini de izlemek zorunda kalacak. Küçükken yumurtalar çok sevimliydi ve olgunlaştıktan sonra ejderhalar şiddetli formlarına geri döndüler.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);