Android’de Drag Racing (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Drag Racing Açıklaması

Drag Racing, dünya çapında 100.000.000’den fazla hayranı büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. JDM, Avrupa veya ABD’den 50’den fazla farklı araba stilini Yarış, Ayarla, Yükselt ve Özelleştir.

Garajınızı benzersiz ve öne çıkaracak sınırsız araç özelleştirme seçenekleri ekledik. Diğer oyunculara çevrimiçi meydan okuyun: 1’e 1 yarışın, rakibinizin arabasını sürün veya Pro League’de gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.

ÖZELLEŞTİRME ÖZELLEŞTİRME:
CIAY Studio ve Sumo Fish’ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan benzersiz çıkartmaları ve logoları toplayın. Sevgili arabalarınızı yarış başyapıtlarına dönüştürün.
Hayal gücünüz sınır tanımıyor – kendi son teknoloji otomobil dış görünüm tasarımınızı yapmak için tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirin.

SINIRSIZ DERİNLİK:
Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu mu düşünüyorsun? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, Daha fazla eğlence için nitröz oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derine inin ve 10 seviyeli otomobil ve yarış kategorisi aracılığıyla değerli milisaniyelerden kurtulmak için vites oranlarını ayarlayın.

REKABETÇİ
ÇOK OYUNCULU: Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak en büyük zorluk “Çevrimiçi” bölümdedir. Arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, onları kendi arabalarını sürerken yenin veya gerçek zamanlı yarışmalarda aynı anda 9 oyuncuya karşı yarışın. Melodileri paylaşmak, stratejileri tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir takıma katılın.

MUHTEŞEM TOPLULUK
Her şey oyuncularla ilgili! Diğer araba oyunu fanatikleriyle bağlantı kurun ve birlikte Drag Racing’in tadını çıkarın:
Drag Racing, tüm şehirdeki uzun 3D yarışlara katılmak yerine, sadece 2D’de kısa parkurlarda yarıştığınız benzersiz bir yarış oyunudur.

Bu kısa parkurlarda amaç kazanmak (tabii ki), doğru zamanda doğru hızlanma bileşenlerine ulaşmak ve nitroyu nasıl kullanacağınızı bilmektir. İyi yaparsanız yarış 5 saniyeden daha kısa sürede bitebilir. Bu seviyeye gelmek için elbette aracınızı yükseltmeniz gerekecek.

Oyunda, yarışmalarda para kazandıkça yükseltebileceğiniz 50’den fazla farklı araba bulunuyor. Motoru, frenleri, rengi, turboyu vb. Değiştirebilirsiniz. Aracınızı yükseltmek ve ince ayar yapmak için birçok seçenek vardır.

Drag Racing’in güzelliği, saniyeler içinde dünyanın her yerinden insanlarla rekabet edecek olmanızdır. Böylece, sonuçlarınız diğer oyuncuların sonuçlarıyla karşılaştırılacak ve onların puanlarını sizinkiyle karşılaştırabilirsiniz.

Drag Racing, dünya çapındaki sonuçlar tablosunda lider olmak istiyorsanız becerinizi ve sezginizi kullanmanız gereken eğlenceli bir yarış oyunudur.

DRAG RACING’İN AÇIKLAMASI

Drag Racing apk oyununu hemen cihazınız için indirin ve rakipler ile oynayın.

Bu oyun, otomobillerin 1’e 1 veya çok oyunculu yarışta birbirleriyle yarıştığı bir tür motor yarışıdır. Yarış, çoğunlukla ¼ veya ½ millik yarışlar olmak üzere ölçülen mesafenin kısa, düz bir seyrini takip eder.

Yarış sonuçlarını kaydetmek için elektronik zamanlama ve hız algılama sistemleri kullanır. Bu oyun sadece oyuncularının birbirlerine karşı yarışmasına değil, aynı zamanda 50’den fazla farklı araba stilini ayarlamasına, yükseltmesine ve özelleştirmesine izin veriyor. 

Drag Racing’in Özellikleri

 • Çok Arabalar

Drag Racing oyununda, ikonik Skyline GT-R, klasik 69 ‘Mustang, yepyeni bir BMW M3 ve çok daha fazlası gibi istediğiniz hemen hemen tüm spor arabaları kullanabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini nihai sürüş makineniz olarak seçebilirsiniz. 50’den fazla resmi lisanslı arabayı sürebilirsiniz. Burada 1000’den fazla HP süper otomobilin bir sürükleme şeridinde sınıra kadar zorlandığını görebilirsiniz.

 • Çevrimdışı ve 1v1 Drag Yarışı

Drag Racing, becerilerinizi geliştirmek için botlarla çevrimdışı yarışlar oynamanıza izin verir. Ayrıca 1’e 1 yarış için diğer oyunculara çevrimiçi olarak meydan okuyabilirsiniz. 

 • Rekabetçi Çok Oyunculu

Drag Racing Android oyunu, “Çevrimiçi” bölümünde çok oyunculu yarışlarda onlara meydan okuyarak yeteneklerinizi diğer oyunculara gösterme fırsatı sunar. Arkadaşlarınıza veya rastgele rakiplerinize karşı yarışabilirsiniz. Ayrıca Pro League’de gerçek zamanlı yarışlarda aynı anda 10 oyuncuya karşı yarışma şansı da var. Ayrıca melodileri paylaşmak, stratejileri tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir ekibe katılabilirsiniz. Eğlenceyi pek çok açıdan çoğaltır. 

 • Araçlarınızı Özelleştirin 

Bu oyun size garajınızı benzersiz kılacak ve onu öne çıkaracak sınırsız araba özelleştirme seçenekleri sunuyor. CIAY Studio ve Sumo Fish’ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan olağanüstü çıkartmalar ve dış görünüm toplamanıza izin verir. Arabanızı bir yarış şaheserine dönüştürmek için bunları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 • Sınırsız Derinlik

Daha fazla eğlence için aracınızın hızını artırmak için nitröz oksit de kullanabilirsiniz. Daha derine inin ve 10 seviyeli otomobil ve yarış kategorisi aracılığıyla değerli milisaniyelerden kurtulmak için vites oranlarını ayarlayın. 

 • Topluluk ile bağlantı kurun

Drag yarışı oyunu, diğer oyuncularla bağlantı kurmanıza ve en sevdiğiniz arabalar ve yarışlar üzerinde bağ kurabileceğiniz ve birlikte oyunun tadını çıkarabileceğiniz bir topluluk oluşturmanıza olanak tanır. 

 • Yardım almak

Oyunun başlamaması, yavaş çalışması veya çökmesi gibi bir problemle karşılaşırsanız Drag Racing ekibi ile iletişime geçebilirsiniz ve onlar size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. 

Diğer İşlevler ve ayrıntılar

 • Spor arabalardan, roadster’lardan, güçlü arabalardan seçim yapabileceğiniz çok sayıda arabaya sahipsiniz.
 • Hızı yükseltmek için nitro takviyeleri kullanın.
 • Pürüzsüz ve gerçekçi araç kullanımı.
 • Daha gerçekçi hale getirmek için mükemmel 3D grafikler.
 • Bağımlılık yapan oyun.
 • Rakibinizin arabasını sürün ve ona karşı yarışı kazanın.
 • Hayalinizdeki arabayı satın alın ve performans yükseltmelerini kurun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *