Report this app

Description

Devil May Cry her zaman sabit bir noktaya sahipti – Dante, karizmatik kahramanı canavar ordularına ve şeytani varlıklara karşı acımasız bir mücadele yürüttü. Devil May Cry 4 ilk kez onu bir kenara bırakıyor, yeni bir kahraman – Nero – çok şiddetli, silahla olduğu kadar kılıçla yetenekli bir yer açmak için onu bir kenara bırakıyor ve canavarlarla yüzleşmesine izin veren doğaüstü güçlere sahip insanlık dışı.

Nero, Devil May Cry 4 demosunda bulunan iki seviyenin kahramanı. Birincisi klasik bir oyun seviyesidir. Hareket eden her şeye karşı savaşarak bir çıkış arayışı içinde bir Gotik saray labirentinde hareket ediyorsunuz. Nero’nun güvendiği bir ateşli silah, kılıç ve sihirli bir kolu var. Ve kahramanınıza hayatta kalma umudunu veren kesinlikle öfkeli, yaratıcı ve kombine silah kullanımıdır.

Devil May Cry 4 saf bir aksiyon oyunudur. Taktik yok, beklemek yok. Sadece kavga ediyor. Hala iyi olmalısın. Aksi takdirde, demonun ikinci seviyesinin rakibi olan Berial gibi patronlar bile ağlamaz. Şiddetli ve kaba bir sahneye rağmen, Devil May Cry 4 hiç de kolay değil.Devil May Cry 4 indir oyun pc

PC GEREKSINIMLERI

Ekran Kartı: 256 MB GeForce 6600 SM3.
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista.
İşlemci: Pentium 4 @ 3 GHz.
Bellek: 512 MB (Vista için 1 GB)
Sabit Disk: 8 GB Boş.
Ses Kartı: DirectX Uyumlu.
DirectX: 9.0c.
Klavye ve fare.

DEVIL MAY CRY 4 TAM SÜRÜM PC OYUNU

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “Devil May Cry 4”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *