Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Mod Apk Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Dealer’s Life Lite – İkinci El Dükkânı Tycon

Dealer’s Life, kendi rehin dükkanınızı yönettiğiniz eğlenceli bir tycoon oyunudur. Üretilen sonsuz sayıda ürünü satın almak ve satmak için sonsuz sayıda müşteriyle pazarlık yapın!
Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın! Prosedürel nesil, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bundan sonra ne olacağını asla bilemezsiniz! Bayinin Ömrü ana özellikleri:
• Tümü prosedürel olarak oluşturulmuş, kaçınılması (veya sömürülmesi!) İçin sahte ve sahte öğelerle satın alınacak ve satılacak sonsuz öğeler
• Her biri kendi kişiliğine ve görünümüne sahip, tümü prosedürel olarak oluşturulmuş, pazarlık edilecek sonsuz müşteriler. Kişiliklerini sadece onlara bakarak mı tanıyacaksın?
• Şimdiye kadar gördüğünüz teknik olarak en gelişmiş müzakere motoru
• En akıllı ve en hızlı teklif veren olun ve heyecan verici müzayedelerde prestijli ürünler satın almak için rakiplerinizi yenin!
• Neyi artırmaya karar verdiğinize bağlı olarak karakterinizin becerilerini özelleştirin ve farklı oyunlar oynayın, size en uygun oyun stilini
bulun • Rehin dükkanınızın özelliklerini yönetin: envanterinizi, şehirdeki konumunuzu, günlük maksimum müşteri sayısını ve daha fazlasını takip edin daha fazla
• İşinizde size yardımcı olması için çalışanları işe alın: en iyi uzmanları, restoratörleri, profil uzmanlarını, analistleri, katipleri ve daha fazlasını arayın. Satın alın, onarın, tahmin edin ve büyük kazanç için yeniden satın!
• Rastgele etkinlikler, tekrar eden karakterler ve farklı oyun sonları her oyunu benzersiz bir deneyim haline getirecek!
• Kült filmlerden ve video oyunlarından pek çok mizah ve alıntıBenzersiz davranışları ve özellikleri olan binlerce benzersiz müşteri: hepsi görüşmeler sırasında, görünümlerine yansıyan benzersiz psikolojik özelliklerine göre farklı davranırlar. Karakter Insight becerinizin yardımıyla, önünüzde kim olduğunuzu, onlara nasıl davranacağınızı, ne zaman zorlayacağınızı ve teklifini ne zaman kabul etmeniz gerektiğini anlamak size kalmış. Daha iyi bir görünüm ve daha iyi bir şehir yerleşimi ile yeni bir rehin dükkanına transfer etmek için yeterli parayı biriktirmeye çalışın: günlük müşteri sayınız kesinlikle artacaktır! Ve envanterinizi daha fazla müşteri çekmek için efsanevi öğeler toplayarak öğelerle dolu tutun! Dealer’s Life ile piyasadaki en iyi tüccar olmak ve en iyi ikinci el dükkanı deneyimini yaşamak için piyasayla savaşın!★ Aşağıdaki bonus içeriğe sahip olmak için Dealer’s Life’ın Premium sürümünü edinin:
• Zorunlu reklamlar olmadan ve çevrimdışı oynayın
• Grand Master şöhret seviyesinin kilidi açıldı
• Depolama açık artırmaları, birçok gizli hazineyi bulmanın en iyi yolu
• Forger, gölgeli bir çalışan olan değerini büyük ölçüde artıran ürünler üretiyor
• Beyaz Saray da dahil olmak üzere dört yeni lüks mağazanın bulunduğu yepyeni ve seçkin bir bölge!
• Her yeni oyunun başında iki kat para ve özel bir efsanevi öğe ★ Oyunla ilgili herhangi bir geri bildiriminiz varsa, deneyiminiz veya başka herhangi bir şey Yol Haritamıza (https: // trello) göz atarsanız oyunu sürekli olarak geliştiriyoruz. com / b / nAAmRDHM) ve sosyal medya sayfalarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin:
• Facebook: https://www.facebook.com/DealersLife
• Twitter: https://twitter.com/DealersLife Bu oyun, sizi üçüncü taraf bir siteye yönlendirecek bazı üçüncü şahıslar için reklamlar içerir. Cihazınızın ayarlar menüsünde ilgi alanına dayalı reklamcılık için kullanılan cihazınızın reklam tanımlayıcısını devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek, Ayarlar uygulaması> Hesaplar (Kişisel)> Google> Reklamlar (Ayarlar ve Gizlilik)> İlgi alanına dayalı reklamları devre dışı bırak bölümünde bulunabilir.

Dealer’s Life Lite – İkinci El Dükkânı Tycoon 1.23 Güncelleme

V. 1.23
– Yeni Eşya Paketi # 13 – Önemli Noktalar ve Hediyelik Eşyalar! Dünyanın her yerinden önemli noktalar ve sanat eserleriyle ilgili 30’dan fazla yepyeni ürün arayın!
– Artık, reklam kampanyaları gerçekleştirerek mağazanıza daha fazla müşteri çekecek akıllı bir pazarlamacı olan Reklamvereni işe alabilirsiniz
– [Yalnızca Premium] Aktif çalışanların (Restoratörler, Uzmanlar, Beyin Yıkayıcılar, Sahtekarlar) sınırı 2’den 3’e çıkarıldı

Google Play Uygulama İçin Ek Bilgi:

Kurulum:
25633
Gerekli Android:
Android 4.1
Play Store’dan edinin:
Google Play

Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Apk tarafından yeterince eğlendirilip eğlendirilmiyor musunuz? O zaman belki de biraz monoton olan ancak herkesten ve Diverse’den görünüm alabilen içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış web üzerindeki diğer Uygulamaları takip etme zamanı gelmiştir. Youtubers Life,  SIMULACRA 2,  Monster Hunter Clicker: RPG Idle game,  Junkyard Tycoon – Car Business Simulation Game,  Dictators: No Peace, gibi bir uygulamadan bahsediyoruz   .

Download Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Mod Apk Indir

Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Apk’ın en son sürümünü ücretsiz indirin. Android cihazınıza Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Apk  uygulamasını indirip yüklemek istiyorsanız  , buradan hızlıca indirin.

Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Apk indirme ve yükleme, tüm Android cihazlar için mevcuttur ve şu ve üstü bir sürümü destekler.

Android telefonda, Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Apk’ı kurmak ve çalıştırmak için kullanıcının cihazda boş depolama alanı olması gerekir. Kullanıcılar, bu sayfada belirtilen İndir düğmesine tıklayarak APK’ye kolayca erişebilirler.

Bu, pek çok nedenden ötürü diğer Casual modellerine harika bir alternatiftir, ancak özellikle kullanımı kolay olduğu için.

Android cihazınıza Dealer’s Life – Pawn Shop Tycoon Apk’ı  indirmek ve kurmak için izlemeniz gereken basit bir yol var  . Play Store dışında web’den herhangi bir apk uygulaması indirdiğinizde zaten bildiğiniz gibi, android cihazınızda bazı ayarlar yapmanız gerekir.

APK’yi indirin ve favori dosya yöneticinizle açın ve dosya adına dokunarak kurun. Kurulum başlamazsa, Android ayarlarınızda bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz gerekir. Sadece ayarlara gidin>

APK’yi bilinmeyen kaynaklardan nasıl yüklerim?

  • Güvenlik ve gizlilik> Diğer ayarlar’a gidin. Üzerine dokunun
  • Harici kaynaklardan uygulama yükleyin

Android cihazlarda:

  • Telefonunuzun Ayarlarına gidin.
  • Biyometri ve güvenlik> Bilinmeyen uygulamaları yükle’ye gidin.
  • APK dosyalarını indirmek istediğiniz tarayıcıyı seçin.
  • Uygulama yüklemelerine izin ver seçeneğini AÇIK duruma getirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.