android’de Dan The Man (MOD, Unlimited Money) uygulamasını indirin

android'de Dan The Man (MOD, Unlimited Money) uygulamasını indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Dan The Man hakkında daha fazla bilgi

Dan The Man, Fruit Ninja ve Jetpack Joyride’ı yaratan Halfbrick Studios tarafından geliştirilen Arcade tarzı bir oyundur. Super Mario Bros-oynanışını hatırlarsanız, bu iki oyunu da aynı bulacaksınız. Bu, onları öldürmek için botlarla savaşmanız gereken bir bot dövüş oyunu.

Amacınız, sağladığınız kontrol ile karakterize ettiğiniz komik evrende görevlerinizi yerine getirerek ve tüm düşmanlarınızı yok ederek ilerlemektir. Oyunda Hikaye Modu, Sonsuz Hayatta Kalma Modu ve Savaş Modu gibi üç farklı mod bulunuyor.

Dan The Man oynamak

Hikaye modu, sahneler arasında altyazılar göstererek oyunun hikayesini detaylandıracak. Bu size oyun ve Dan The Man’de aşamaları nasıl temizleyeceğiniz hakkında daha iyi bir fikir verir. Ana harekatı tamamladıktan sonra, bir dizi giderek zorlaşan arena dövüşleri, Hayatta Kalma Modu ve mini oyunlar, zaman denemeleri ve arcade kavgaları arasında değişen haftalık görevler olan Savaş Modu da var.

Sonsuz Hayatta Kalma modu, düşmanlarla mümkün olduğunca savaşarak hayatta kalmanız gereken nokta tabanlı bir moda ihtiyaç duyanlar içindir. Savaş modunda, belirli seviyeleri ve başarıları tamamlamak için düşmanlarla gerçekten çok savaşmalısınız. Düşmanlarınıza karşı savaşmak için farklı silahlar ve güçler alacaksınız. Ve tüm silahlar Dan The Man’de para harcayarak yükseltilebilir veya satın alınabilir.

Erkekler için Dan ve Dişiler için Josie olmak üzere iki farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun kontrolleri ileri, geri, zıplama ve yumruk gibi basittir. Bir kayıt noktasına ulaşmak oyunu kaydedecek ve yeniden başlattığınızda aynı noktadan devam edeceksiniz.

Çok kısa bir süre içinde Dan The Man, en iyi retro arcade oyunlarından biri haline geldi. Call of Duty veya diğer üst düzey oyunların dışında basit aksiyon oyunları oynamayı seven biriyseniz, Dan The Man iyi bir zaman kırıcı olacaktır.

Oyunda ilerledikçe, kaçmak ve düşmanlarla savaşmak için yeterince hızlı olduğunuzdan emin olmalısınız. Ara vermek sizi öldürebilir. Denemek için yukarıdaki düğmeyi tıklayarak Dan The Man’i şimdi indirin. Bir APK dosyası indirecek ve kuracaksınız. Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Dan the Man: Action Platformer Açıklaması

10 MİLYONDAN fazla kurulum ve her gün büyüyen, Dan the Man’in neden büyük mobil platformlarda “2016’nın En İyi Ücretsiz Oyunlarından” biri olarak ödüllendirildiğini görmek çok kolay!

Bu destansı oyun, size eski atari oyunlarında gördüğünüze yemin edeceğiniz destansı bir aksiyon platform kavgacısı getirmek için retro oyun köklerine geri dönüyor! ŞİMDİ ÜCRETSİZ indirin ve efsanevi (ve genellikle uygunsuz kahramanın) kontrolünü ele alın… Dan the Man!

Çılgınca komik bir hikayesi, müthiş yükseltilebilir dövüş becerileri ve en kahraman kahramanları bile kıskandıracak destansı bir silah cephaneliğiyle, Dan The Man’in arcade dövüş festivalinde her zorlu oyuncuyu tatmin edecek kadar düşman ve patron dövüşleri var.

SEVDİĞİNİZ KLASİK OYUN MODLARI

🔥Kampanya Modu: Bu epik dizinin yeni bir aşamasında Dan’in macerasını takip edin. Mobil oyunlar için bugüne kadarki en epik retro maceralardan birinde düşmanları tekmelemeye hazır olun!
🔥Endless Survival: Sıralamaların en üstüne ulaşın ve dünyaya bu sonsuz hayatta kalma oyunu modunda kimin savaştığını gösterin.
🔥Adventure Modu: Tonlarca destansı mücadelede ve farklı türde oyunlarda kendinizi test edin ve özel görünümlerin ve ödüllerin kilidini açın!

Hepsi ÜCRETSİZ!

KARAKTERLERİNİZİ YÜKSELTİN

En sevdiğiniz karakteri en iyi hale getirmek için yükseltin, düşmanlarınıza zor anlar yaşatmak için yeni yeteneklerin ve daha uzun süper epik kombinasyonların kilidini açın!

KENDİ KAHRAMANINIZI YARATIN

Savaşta size ekstra avantajlar sağlayan her türlü destansı görünüm ve kıyafetle kendi karakterinizi özelleştirin. Karakterinizi istediğiniz gibi oynayın!

RETRO PİKSEL SANATI AKSİYONU

Retro piksel sanat grafikleri, aksiyon, platformlar ve çok sayıda dövüşle dolu eski atari oyunlarının en iyisini geri getiriyor.

Bunun için hazır mısın?
– Metallerini cesaretinize karşı test edecek destansı Robo patronları!
– Çarpışmaya * * çarpmanıza * yardımcı olacak ücretsiz yükseltilebilir silahlar ve destansı yetenekler!
– Kendi karakterinizi özelleştirin veya Dan, süper kız Josie veya Barry Steakfries olarak oynayın!
– Hikaye Modları, Sonsuz Hayatta Kalma ve Savaş Modu. Meydan okuma tarzınızı seçin!
– Sizi parmaklarınızın ucunda tutmak için Gizli Alanlar, kilidi açılabilir kostümler ve Günlük etkinlikler!
– Oyun kumandaları desteğiyle avucunuzun içinde epik retro aksiyon oyunları!
– Arcade oyunlarının ihtişamını geri getiren eski ama güzel piksel sanat grafikleri!

Ne için bekliyorsun? Destana katılın! Efsane olun! ŞİMDİ ÜCRETSİZ OYNA!

***

Oyundan önceki hikayeyi takip edin! Web dizisinin her aşamasını izleyin: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuNyw_z6mVdXCUK05PYmwYQ3Yozs9hsGs

***

Bu oyun isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar içerir. Bu özelliği cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.

Gizlilik politikamızı http://halfbrick.com/pp adresinde
görüntüleyin Hizmet şartlarımızı http://halfbrick.com/tos adresinde görüntüleyin

***

Oyunda kullanılan izinler:

– Ağınızı, WIFI ve İnternet kullanılabilirliğini kontrol edin:
Oyununuzun güncel tutulmasını sağlar, çevrimiçi / buluta kaydetme seçeneklerine erişmenizi sağlar ve uygun olan yerlerde reklamlar sunar. Oyun çevrimdışı oynanabilir.

– Cihazın uykuya dalmasını önleyin:
Bu, oyun aktifken cihazın uyku durumuna geçmesini engeller.

– UİSA ürün satın alımlarına izin ver:
Bu, oyun içi mağazamızdan alışveriş yapmanıza olanak tanır.

– Push bildirimleri alın:
Olaylar, özellikler, vb. İçin size mesajlar ve bildirimler gönderme yetkisi verir.

– Harici Depolamayı Yaz:
Adamın düzgün çalışması için dosya sistemine erişmesi gerekir.

– Bind_Get_Install_Referrer_Service:
Dan the Man uygulama kurulumlarını izlemek ve ölçmek için kullanılır.

Daha fazla göster

Dan the Man: Action Platformer 1.6.10 Güncelleme

2020/07/24
Size daha da harikulade bir başka güncelleme geliyor! İşte ayrıntılar:   
• Sahil Arka Planı: Hayatta Kalma modu için bir kum ve sörf alanı!
• Dondurma Kostümü: Özel karakterinizin tadı çok güzel olacak!
• Oyun ince ayarı: ‘Hikaye Modu’ seviyeleri biraz parladı!
• Daha fazla düzeltme: Hâlâ böceklerle mücadele!

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);