Report this app

Description

2000’lerden beri  DAEMON Tools Pro  ,  disk görüntüleri ve sanal sürücülerle çalışmak için güçlü ve profesyonel bir öykünme yazılımı olarak bilinir  . Zaman değişse de,  DAEMON Tools Pro 2020 en son  sürümü, hayranların en sevdiği görüntüleme aracı olmaya devam ediyor. Daha profesyonel özellikler ve zaman içinde test edilmiş bir sistem arayüzü ile yeni sürümüyle tanışın. Windows 10 için hazır! Şimdi İndirin!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Tam teşekküllü montaj
Uygulama veya Explorer’daki tüm popüler görüntü türlerini bağlayın. Gelişmiş parametrelerle fiziksel disklerden görüntüler alın. Hem Dinamik hem de Sabit sanal sabit diskler oluşturun. Hassas verileri TrueCrypt kapsayıcılarında saklayın.

Profesyonel öykünme
4 IDE cihazıyla birlikte 32 adede kadar DT, HD ve SCSI sürücüsünü öykünür. Çift tıklayarak monte edin veya öykünme sürecini manuel olarak özelleştirin. Sanal sürücüleri fiziksel olanlara bağlayın ve gelişmiş öykünme seçeneklerini ayarlayın. Virtual Burner ile disk yazma sürecini taklit edin.

Gelişmiş görüntüleme araçları
Yeni oluşturun ve  mevcut Ses CD’si  ve Veri görüntülerini düzenleyin . Görüntü dosyalarını parola ile dönüştürün, sıkıştırın ve koruyun. RMPS ile veri yazın, Ses CD’leri oluşturun ve diskleri kopyalayın. Tüm favori görüntü dosyalarınızı kullanışlı Görüntüler kataloğunda saklayın.

Klasik arayüz
Geliştirilmiş ancak yerel sistem arayüzüyle çalışın. Uygulama, tepsi aracı ve gadget’tan işlevselliğe erişin. DAEMON Tools Pro 2020 özelliklerini Windows Gezgini aracılığıyla kullanın. Ana pencereyi ve Görüntü Düzenleyiciyi özelleştirin.

Medya Bilgileri paneli
Sakladığınız ve monte ettiğiniz oyun görüntüleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Oyun endüstrisinden en son haberlerle iletişim halinde olun. Oyun incelemelerini okuyun ve ilgili videoları izleyin. Doğrudan DAEMON Tools Pro’dan büyüyen oyun topluluğuna erişin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);