Report this app

Description

Açıklama

Destansı bir hikaye, oyuncuları sürekli değişen bir ortama iter ve onları yeni donmuş ormandan sıfır yerçekimli uzaylı ortamlara kadar uzanan savaş alanlarını fethetmek için taktiklerini ve yaklaşımlarını uyarlamaya zorlar. Yüksek teknolojili bir Nanosuit, oyunculara savaş alanında gerçek zamanlı olarak yeteneklerini artırma olanağı sağlar. Oyuncular, durumlara yaratıcı taktik yollarla yaklaşmak için hızlarını, güçlerini, zırhlarını ve gizleme yeteneklerini geliştirmeyi seçebilirler. Açık Crysis dünyasında kendi yolunuzu seçin, engelleri yok edin, araçları VTOL’lardan teknelere sürün ve çevrenin kendisini düşmanlarınıza karşı kullanın.

Crysis Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Crysis bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Crysis.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Crysis klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crysis Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Crysis Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows XP veya Windows Vista ***
 • İşlemci:  2.8 GHz veya daha hızlı (XP) veya 3.2 GHz veya daha hızlı * (Vista)
 • Bellek:  1.0 GB RAM (XP) veya 1.5 GB RAM (Vista)
 • Ekran Kartı:  256 MB **
 • DirectX Sürümü:  DirectX 9.0c (dahil)
 • Ses:  DirectX 9.0c uyumlu
 • Sabit Disk:  12GB
 • * Desteklenen İşlemciler: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Vista için 3.2 GHz) veya daha hızlı, Intel Core 2.0 GHz (Vista için 2.2 GHz) veya daha hızlı, AMD Athlon 2800+ (Vista için 3200+) veya daha hızlı.
 • ** Desteklenen yonga setleri: NVIDIA GeForce 6800 GT veya üstü; ATI Radeon 9800 Pro (Vista için Radeon X800 Pro) veya üstü. Bu yonga setlerinin dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak desteklenmez. Entegre yonga setleri desteklenmez. Video ve ses kartı sürücüleriniz için güncellemeler gerekebilir.
 • *** Şu ​​anda yalnızca 32 bit sürümü mevcuttur.

Download links


oyun indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);