Construction Simulator 3 Apk Için Android Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

İnşaat aracı operatörü olun

Görünüşe göre bir meslek varsa, kesinlikle buna karşılık gelen simülasyon oyunları olacaktır. Construction Simulator  , astragon Entertainment GmbH tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda oyuncular, inşaat aracı operatörü olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyebilirler. Oyunda   Caterpillar, Bobcat, ATLAS, MEILLER Kipper ve daha fazlası dahil olmak üzere 14 markadan 50’den fazla araç bulunuyor . Bir yoktur  10km kare haritası  Alp eteklerinin  bir doğal oyun deneyimi yapma keşfetmek için oyuncular için. Yeni  kokpit görünümüyle , oyuncular oyunu gerçek bir inşaat operatörünün gözünden de deneyimleyebilirler. Construction Simulator ile dünyayı inşa etmeye yardım et.

 Doğrudan bağlantı ile Construction Simulator 3 Apk Mod Money  , Rexdl.com’dan en iyi  Simülasyon oyunları  son sürümünü indirin  .

Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH gibi ünlü markalara ait resmi lisanslı araçlarla popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014’ün devamı niteliğindeki pastoral bir Avrupa kasabasını keşfedin VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Çeşitli ve zorlu sözleşmeler yapın. Yolları ve evleri inşa edin ve onarın. Şehrinizin silüetini şekillendirin ve araç filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni sözleşmelerin ve araçların kilidini açın.

İNŞAAT SİMÜLATÖRÜ AVRUPA’YA GİDİYOR
Pastoral Alp dağlarının eteklerine benzemek için sevgiyle tasarlanmış 10 km²’lik bir haritayı keşfedin ve üç farklı bölgede oynayın: Şirketinizi kurduğunuz köy, geniş bir sanayi bölgesi ve modern bir kasaba. Serbestçe sürülebilen açık dünyayı keşfetmek için işler arasındaki zamanı kullanın.

YEPYENİ ÖZELLİKLER: LIEBHERR LB28 & COCKPIT GÖRÜNÜMÜ
Köprü inşaatı ve diğer heyecan verici görevler sırasında sağlam ve derin temeller için köprü yapımı için Liebherr LB28 sondaj kulesinin keyfini çıkarın! Pek çok hayranın uzun süredir beklediği bir diğer özellik ise kokpit görünümü. Artık Construction Simulator 3’ü her aracın içinden çıkarabilir ve destansı makinelerin kontrolünü ele geçirmenin nasıl bir şey olduğunu ilk elden hissedebilirsin!

14 MARKADAN 50’DEN FAZLA ARAÇ
Çok sayıda araç sizi bekliyor! Her iş için doğru makineyi seçin: Caterpillar, BOMAG veya WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makinelerle yol çalışmaları ve tadilatların zorluklarının üstesinden gelin. İlk kez mevcut: Bobcat’in E55 kompakt ekskavatör veya T590 kompakt paletli yükleyicisi, hafriyatın parkta yürüyüşe çıkmasını sağlayacak! Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yerel çakıl ocağınızı veya malzeme deponuzu ziyaret etmek ve yeni yükseklikler keşfetmek için MAN TGX kamyonun direksiyonuna geçin.

70’DEN FAZLA YENİ SÖZLEŞME
İşteki becerilerinizi kanıtlayın: Küçük Bavyera tarzı aile evlerinden endüstri depolarına ve gökdelenlere – 70’den fazla zorlu sözleşme, Construction Simulator 3’te tüm becerilerinizi ve hassasiyetinizi gerektirir. Çöken yolları yenileyin ve ustalaşmak için büyük araç filonuzu kullanın her zorluk. Eşsiz çalışmanızla Neustein’in silüetini şekillendirin!

NE VAR NE YOK

– CASE 1021G’nin taşınması artık daha kolay
– Makine değiştirirken araçların zeminden düşmesine neden olan bir hata
düzeltildi – Sanayi bölgesindeki bir şantiye için sabit trafik engelleyici
– Bazı cihazlarda eko döngü süresiyle ilgili sorunlar düzeltildi
– Görsel Sorunlar dünyada düzeltildi
– Bir gönderim tamamlandıktan sonra şantiye konumunun hızlı seyahat menüsünden kaybolmasına neden olan bir sorun düzeltildi
– Bazı araçlarda görsel uyarlamalar yapıldı
Construction Simulator 3  – popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014’ün devamında Android’de büyüleyici simülatör. Bu oyunda Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, gibi ünlü markaların lisanslı arabalarını kullanacaksın. ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. İdealist bir Avrupa kasabasının inşasını üstlenin ve yollar, binalar ve evler inşa edin. En karmaşık ve çeşitli sözleşmeleri üstlenin ve evleri ve yolları onarın. Şehri yeni evlerle inşa edin ve görünümünü tanımlayın. Yeni ve modern satın alarak ekipman filonuzu genişletin. Şirketinizi genişletin ve geliştirin ve onu dünya lideri yapın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *