android’de Construction Simulator 2015 (MOD, Unlimited Money) uygulamasını ücretsiz indir

android'de Construction Simulator 2015 (MOD, Unlimited Money) uygulamasını ücretsiz indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

İnşaat simülatörü 2015 Açıklaması

inşaat simülatörü oyunu ücretsiz olarak yayınlandı. İnşaat simülatörü oyunu zorluk derecesine göre farklı seviyelerden oluşmaktadır. Her bölüm farklı makinelerde kullanılmıştır.
Dozer, kamyon gibi ağır makineler mevcuttur.Gerçek kalite site için oynayabileceğiniz oyunumuzun istediğiniz zaman atanan görevler yelpazesinde geniş bir yelpazede büyüyeceksiniz .. İyi oyunlar.Sorunsuz bir deneyime sahip olmak için, APk veya Apk MOD dosyasını cihazınıza indirdikten sonra nasıl kullanacağınızı bilmek önemlidir. APK dosyaları, .exe’nin Windows için olduğu gibi bir Android uygulamasının ham dosyalarıdır. APK, Android Paket Kiti (kısaca APK) anlamına gelir. Mobil uygulamaların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya formatıdır. <br> 4 Basit Adımda, Construction Simulator 2015.apk’yi indirmeyi tamamladıktan sonra telefonunuzda nasıl kullanacağınızı göstereceğim. 

Adım 1: Construction Simulator 2015.apk dosyasını cihazınıza indirin

Aşağıdaki indirme aynalarımızdan herhangi birini kullanarak bunu hemen yapabilirsiniz. Onun % 99 işe garantili . Apk dosyasını bir bilgisayara indirirseniz, onu android cihazınıza taşıdığınızdan emin olun.  

 

2. Adım: Cihazınızda Üçüncü Taraf uygulamalarına izin verin.

Construction Simulator 2015.apk’yi yüklemek için, üçüncü taraf uygulamaların şu anda bir yükleme kaynağı olarak etkinleştirildiğinden emin olmalısınız. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermek için Menü> Ayarlar> Güvenlik> seçeneğine gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.
Android 8.0 Oreo’da, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermek için genel bir ayarı kontrol etmek yerine, ilk kez denediğinizde tarayıcınızın veya dosya yöneticinizin APK’ları yüklemesine izin vermeniz istenir.

3. Adım: Dosya yöneticinize veya tarayıcı konumunuza gidin

Şimdi indirdiğiniz Construction Simulator 2015.apk dosyasını bulmanız gerekecek.
Tercih ederseniz, buradan bir dosya yöneticisi uygulaması da indirebilirsiniz, böylece Android cihazınızdaki dosyaları kolayca bulabilirsiniz.
Construction Simulator 2015.apk dosyasını bulduğunuzda, üzerine tıklayın ve normal kurulum sürecini başlatacaktır. Herhangi bir şey sorulduğunda “Evet” e dokunun . Ancak, ekrandaki tüm istemleri okuduğunuzdan emin olun.

4. Adım: Keyfini çıkarın

Construction Simulator 2015 artık cihazınızda yüklü. Zevk almak!

APK Dosyaları Güvenli mi?

Aksini söyleyen herhangi bir söylenti veya siteyi dikkate almayın. APK dosyaları genellikle bir .exe windows pc dosyası kadar güvenlidir, bu nedenle unutulmaması gereken en önemli şey, onu her zaman güvenilir sitelerden indirmeniz gerektiğidir. Aşağıdaki Apk indirme aynalarımızda en güvenli sitelerden bazılarını sunduğumuz için genellikle endişelenecek bir şeyiniz yoktur.

Construction Simulator ile kendi ustabaşın ol

İnşaat Simülatörü, ücretsiz bir dolaşım oyun ortamında sizi ağır inşaat araçlarının kontrolüne sokar. Türünün ilk örneği olan oyun son derece gerçekçidir ve oyuncuların forkliftler, vinçler ve düz yataklı kamyonlar dahil inşaat sürecinin tüm aşamalarında 16’ya kadar farklı makineyi çalıştırması gerekir.

Sürükleyici bir inşaat dünyasını deneyimleyin

İnşaat Simülatörü, oyuncuların iş bulmak için keşfetmesi gereken, tamamen etkileşimli bir oyun dünyasında ortaya çıkan bir kariyer moduna dayanmaktadır. Oyuncular, rüzgar türbinleri kurmak gibi daha büyük sözleşmelere geçmeden önce daha küçük işler üstlenmeye başlarlar. Her bir aracın çalışmasıyla ilgili karmaşıklıklarda ustalaşmak biraz pratik gerektirir: örneğin vinci kullanmak inanılmaz derecede sağlam eller gerektirir. Oyunu, belirli makinelerin kontrollerini taklit ederek çift kumanda koluyla birlikte oynamak bile mümkündür.

Sonsuz tekrar değeri olan açık uçlu oyun

Tamamlanması gereken 200’den fazla bireysel görevle Construction Simulator uzun bir oyundur. Oyun olasılıkları çok geniş ve arkadaşlarla inşaat projelerinin tamamlanmasını sağlayan çok oyunculu mod özellikle büyüleyicidir. İnşaat araçlarının ve şantiyelerin modellenmesi de geliştiriciler tarafından desteklenmektedir.

Artıları

 •  Tek oyunculu ve çok oyunculu modları tamamen destekler.
 •  Geliştiriciler, bir dizi heyecan verici genişletme paketi oluşturdu.

EKSİLERİ

 •  Oyun oldukça tekrarlı.
 •  Grafikler temeldir.
 • inşaat simülatörü 2015 1.0 Açıklama
  inşaat simülatörü 2015 (Paket Adı: com.dozer.oyunu) Umisoft Games tarafından geliştirilmiştir ve inşaat simülatörü 2015 1.0’ın en son sürümü 26 Mart 2015 tarihinde güncellenmiştir. inşaat simülatörü 2015, Simülasyon kategorisindedir. İnşaat simülatörü 2015’in geliştiricisinden tüm uygulamaları kontrol edebilirsiniz. Şu anda bu uygulama ücretsizdir. Bu uygulama Android 2.3.2+ üzerinde APKFab veya Google Play’de indirilebilir. APKFab.com’daki tüm APK / XAPK dosyaları orijinaldir ve hızlı indirme ile% 100 güvenlidir.
  inşaat simülatörü oyunu ücretsiz olarak yayınlandı. İnşaat simülatörü oyunu zorluk derecesine göre farklı seviyelerden oluşmaktadır. Her bölüm farklı makinelerde kullanılmıştır.
  Dozer, kamyon gibi ağır makineler mevcuttur.Gerçek kalite site için oynayabileceğiniz oyunumuzun istediğiniz zaman atanan görevler yelpazesinde geniş bir yelpazede büyüyeceksiniz .. İyi oyunlar.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);