Report this app

Description

COMODO Antivirus , bilgisayarınızı tarayan ve sisteminize sızmış tüm kötü amaçlı yazılımları, virüsleri veya casus yazılımları kaldıran güçlü bir güvenlik yazılımıdır.

Kurulum sırasında COMODO Antivirus, DNS sunucularınızı COMODO SecureDNS sunucusuna değiştirmeyi önerir.

Kullanıcı arayüzünün takibi kolaydır. İlk bölümde, antivirüs güncellemelerinin ve savunma sisteminin mevcut durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Antivirüs sistemi, kritik alanlarda tek başına veya tercihlerinize göre tüm sürücüyü taramanıza izin verir. Diğer seçenekler arasında yalnızca casus yazılım taraması veya günlük veya haftalık taramalar planlanması yer alır.

Günlük dosyası, tüm antivirüs olaylarını ve bildirimlerini görüntülemenize izin verirken, tarayıcı ayarları gerçek zamanlı tarama düzeyini ayarlamanıza izin verir (erişimde, devre dışı).

Savunma +, yerel güvenli yürütülebilir dosyalar veritabanınıza dosya ekleyebileceğiniz veya buradan dosya kaldırabileceğiniz, Sandbox içinde bir program çalıştırabileceğiniz, bir sonraki bildirime kadar Sandbox’a otomatik olarak yerleştirilen tanınmayan dosyaların bir listesini görüntüleyebileceğiniz, çeşitli kurallar koyabileceğiniz bir COMODO Antivirus bölümüdür ( örn. önceden tanımlanmış ilkeler, engellenen dosyalar) ve yapılandırma seçenekleri (örn. güvenlik seviyesi, yürütme kontrol seviyesi, Sandbox güvenlik seviyesi).

Ek olarak, antivirüs yapılandırma ayarlarını yönetebilir, yazılımın çözülemeyen bir sorunu teşhis etmesine izin verebilir veya bir uç noktayı yönetebilirsiniz.

Bilgisayardaki tam bir taramanın tamamlanması gerçekten uzun zaman alır, ancak COMODO Antivirus, az miktarda sistem belleği kullanırken (diğer işlemler daha yavaş çalışsa da) çok sayıda kötü amaçlı aracı tespit edip karantinaya almayı başarır.

Sonuç olarak, COMODO Antivirus, bilgisayarınızı korumak için bazı güçlü özelliklere sahiptir. Yapılandırma, daha az deneyimli kullanıcılar için biraz zor olabilir, ancak yazılımı varsayılan seçeneklerle çalıştırmak da oldukça iyi olmalıdır.


oyun indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);