Report this app

Description

Cheat Engine  ,  pencere altında çalışan tek oyunculu oyunları değiştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir yazılımdır,  böylece tercihinize bağlı olarak onları daha zor veya daha kolay hale getirebilirsiniz (örneğin: 100hp’nin çok kolay olduğunu bulun, en fazla 1 olan bir oyunu oynamayı deneyin HP), ancak Oyunlarda  ve hatta normal uygulamalarda Hata Ayıklamaya yardımcı olacak başka yararlı araçlar da içerir  .

Bir oyun içinde kullanılan değişkenleri hızlı bir şekilde taramak ve bunları değiştirmenize izin vermek için bir bellek tarayıcı ile birlikte gelir, ancak aynı zamanda bir hata ayıklayıcı, sökücü, montajcı, hızlı korsan, eğitmen yapıcı,  doğrudan 3D manipülasyon  araçları, sistem inceleme araçları ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Yeni kullanıcılar için, öğreticiden geçmeleri ( Cheat Engine ile gelen,  yükledikten sonra programlar listenizde bulabilirsiniz) ve Cheat Engine’in kullanımına ilişkin temel bir anlayış için en azından 5. adıma ulaşmaları önerilir  .

Not : Bazı anti-virüs programları Cheat Engine’in bazı kısımlarını yanlışlıkla bir trojan / virüs olarak algılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *