Championship Manager 17 (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Açıklaması Championship Manager 17

Orijinal ve en iyi futbol menajerliği oyunu, yeni takım verileri, yepyeni bir görünüm ve tüm yeni özelliklerle 16/17 sezonunda geri döndü.
15 ülke ve 25 ligden yönetilecek 450’den fazla kulüp arasından seçim yapın. İmzalanabilecek on binlerce oyuncuyla, HAYALİ YAŞAMA ve kulübünüzün kontrolünü ele geçirme zamanı. Champ Man 2017 için büyük değişiklikler yaptık, özellikle Spurs menajeri Mauricio Pochettino’nun dahil edilmesi değil. – Yepyeni, kullanımı kolay arayüz. – Görsel maç simülasyonu sizi aksiyona yaklaştırır.
– Yoğun Eğitim aracı, oyuncularınızın performansını hızla artırmanıza olanak tanır. – Müdür Yardımcısı işlevi size kulübünüz ve rakipleriniz hakkında önemli bilgiler ve tavsiyeler verir. – Oyun içi para kazanmak için Görevler ve Haftalık Görevlerle kendinizi test edin. – 2016/17 oyuncu, kulüp ve lig verileri tamamen güncellendi.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe ve Malayca. Yardıma mı ihtiyacınız var? Herhangi bir geri bildirim veya öneriniz var mı? Takımınızın veya liginizin oynanabilir olmasını mı istiyorsunuz? İletişime geçin ve bize bildirin. SSS’ler
, oyun tartışmaları ve daha fazlası için CM forumlarını
ziyaret edin – http://bit.ly/CMForums Facebook’ta
bizi www.facebook.com/championshipmanager adresinde ziyaret edin Bizi Twitter’da @champman’da takip edin
veya eu-mobile-support @ square adresinden bize e-posta gönderin -enix.com
Daha az göster

Championship Manager 17 1.3.1.807 Güncelleme

2016/12/07
• Süper Temsilci ile tanışın. Süper Temsilci, transfer döneminden bağımsız olarak, düşük ücretler ve ücretler için size her gün yüksek kaliteli transferler sunarak, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda kadronuzu geliştirmenize yardımcı olur.
• Oyuncu derecelendirmeleri daha dengeli. Savunucuların maç derecelendirmeleri potansiyel olarak daha cömerttir ve temiz sayfalar, asistler, hedefler vb. İçin daha yüksek puanlar elde edeceklerdir.
• Daha hızlı, daha verimli oyun için çoklu menü ve arayüz iyileştirmeleri.
• Hata düzeltmeleri ve kararlılıkla ilgili iyileştirmeler.

Oyuna Katıl!

Popüler rol yapma oyunlarıyla tanınan Square Enix, Championship Manager serisinin 2017 sürümünü android cihazınıza getiriyor ve futbol takımınızı   bugüne kadarki  en çeşitli, özelliklerle dolu yönetim deneyiminde 16/17 sezonunda  yönetin !  Bugün ücretsiz oynayın  !

Gerçek bir eğitmen gibi hissedin

Championship Manager 17,  güncel, gerçek dünyayı kullanan bir  futbol kulübü yönetim simülasyonudur . 2016/2017 sezonundan oyuncu ve kulüp bilgileri  . Buna İngiliz Premier Ligi, La Liga, Bundesliga  ve  Serie  A  gibi  on binden fazla oyuncunun denenip taslak haline getirilmesi, yetiştirilmesi ve mutlak rüya takımınızı oluşturmak için birleştirilmesi gibi ligler dahildir  . Kadronuzu oluşturun, oyuncularınızı geliştirin ve en yeni ve en büyük futbol yönetimi simülasyonunda kulübünüzü zafere taşıyın. Bu yeni sürümde, sektördeki tarihi büyüklerin yönetim tarzlarını taklit etme yeteneği de var  . Pochettino’nun koçluk ve yönetim uygulamalarını ele alın   veya Mourinho, iki isim ve zafere ulaşmak için kanıtlanmış yöntemlerini kullanıyor! Oyun, antrenman ve oyun günü hazırlıkları için yeni özellikler içeriyor. Oyuncularınıza yeni manevralar öğretin ve konu futbol oynamaya geldiğinde tüm vuruşları yapın. O zaman yapmanız gereken tek şey, takımınızı bir sonraki yarışmaya hazırlamadan önce zaferin tadını çıkarmak.

Harika menüler ve arayüz

Yönetici simülasyonunda bakılması gereken en önemli şey menülerdir ve Şampiyona Yöneticisi 17’nin harika menüleri vardır. Kadronuzu yönetin, takasları  kolaylaştırın  ve  oyuncularınızı  kullanımı ve anlaşılması kolay bir arayüzde eğitin.  Maç gününde maça girmeden önce istatistikleri kontrol etmek ve takımın taktiklerini değiştirmek için derinlere inin  . Komutlarınızı verin ve oyunun yeni 2D arayüzünü izleyin  Takımınız maçı oynar ve başarıya yükselir! 2D maç saati kısaltılmıştır ve sadece sonuçları görüntülemek yerine size maçın nasıl gittiğini göstermek için güzel bir iş çıkarır. Müzik, bir spor oyunu için tipiktir ve takımınızın skorunun kazanan golü atmasını izlerken, kalabalığın gürültüsüyle birlikte tezahürat yapmanıza neden olur. Estetik olarak bu, ekibinizi yönetme sürecini olabildiğince sorunsuz hale getiren harika görünen ve oynayan bir yönetim simülasyonudur.

Takımınızı zafere doğru yönlendirin!

Championship Manager 17  , tümü mobil android cihazınızda bulunan uzun bir futbol kulübü yönetimi simülasyon oyunlarının harika bir sürümüdür . 450’den fazla kulüp  ve on binlerce oyuncuyla sonsuz sayıda oyuncu ve kulüp kombinasyonu oluşturun  . Ekibinizi yönetmenin seçeneklerin derinliği ve yollarının sayısı, size arzu ettiğiniz yönetim deneyimini verecek ve size hayallerinizden bir ekip sunacaktır. Neden beklemek? Bugün ücretsiz indirin ve kulübünüzü zafere doğru yönetmeye başlayın!

Artıları

 • 15 ülke ve 25 ligden 450’den fazla kulüp arasından seçim yapın. Bu tür bir seçimle istediğiniz takımı bulacaksınız!
 • Kulübünüze eklemek ve kariyerleriyle beslenmek için on binlerce oyuncu
 • Birden fazla lig arasından seçim yapabileceğiniz 450’den fazla kulüp

EKSİLERİ

 • Bazı oyun içi satın alımlar sunulmaktadır
 • Çözülmesi için üzerinde çalışılan bazı bilinen hatalar
 • Championship Manager 17, 20’den fazla farklı lig arasından istediğiniz futbol takımını zafere götürmek amacı ile seçebileceğiniz bir spor yönetim oyunudur.

  Oyunun başında Real Madrid, FC Barcelona, ​​Manchester United, Chelsea, Liverpool, Milan, Juventus gibi 450’den fazla gerçek takım arasından seçim yapabilirsiniz. Elbette, daha mütevazı bir takımla veya birçok alt lig bölümünden biriyle de başlayabilirsiniz. Aslında, doğrudan en iyi takımlarla çalışmadan önce bir koç madalyasına ihtiyacınız olacak.

  Ekibinize sahip olduğunuzda işin zor kısmı gelir: kulüple ilgili her şeyi yönetmek. Championship Manager 17’de takımınızın stratejisine karar verirsiniz, dizilişler hazırlarsınız, penaltı atıcıları seçersiniz, antrenmanlar planlarsınız, imza atar, yönetim kuruluyla birlikte çalışır, oyuncularınızın formunu kontrol edersiniz, vb. futbol taraftarları.

  Maçlar sırasında, takımınızın nasıl oynadığı hakkında size iyi bir fikir vermesi için maçın 2D simülasyonunu izleyebilirsiniz – Football Manager destanındaki oyunlarda geleneksel olarak gördüklerinize çok benzer. Ayrıca gerçek zamanlı olarak strateji değişiklikleri yapabilirsiniz.

  Championship Manager 17, sadece detaylı bir oynanışa sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda takımların ve oyuncuların gerçek isimlerini de içeren mükemmel bir futbol menajerlik oyunudur. Bu, gerçek takımları kullanabileceğiniz, gerçek yarışmalara katılabileceğiniz ve tabii ki gerçek yeteneklerle oynayabileceğiniz anlamına gelir.

  Championship Manager 17 açıklaması

  ŞAMPİYONLUK MÜDÜRÜ 17 – ŞİMDİYE KADAR EN İYİ ŞAMP ADAMI! Orijinal ve en iyi futbol menajerliği oyunu, yeni takım verileri, yepyeni bir görünüm ve tüm yeni özelliklerle 16/17 sezonunda geri döndü.

  15 ülke ve 25 ligden yönetilecek 450’den fazla kulüp arasından seçim yapın. İmzalanabilecek on binlerce oyuncuyla, HAYALİ YAŞAMA ve kulübünüzün kontrolünü ele geçirme zamanı.

  Champ Man 2017 için büyük değişiklikler yaptık, özellikle Spurs menajeri Mauricio Pochettino’nun dahil edilmesi değil. – Yepyeni, kullanımı kolay arayüz. – Görsel maç simülasyonu sizi aksiyona yaklaştırır.

  – Yoğun Eğitim aracı, oyuncularınızın performansını hızla artırmanıza olanak tanır. – Müdür Yardımcısı işlevi size kulübünüz ve rakipleriniz hakkında önemli bilgiler ve tavsiyeler verir. – Oyun içi para kazanmak için Görevler ve Haftalık Görevlerle kendinizi test edin. – 2016/17 oyuncu, kulüp ve lig verileri tamamen güncellendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *