Carx Highway Racing (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

CarX Highway Racing Açıklaması

CarX Highway Racing, size benzeri görülmemiş bir sürüş deneyimi sunan gerçekçi bir fiziksel modele dayanan birkaç yarış oyunundan biridir.

Çok sayıda rakiple yüzleşin, amansız polisten kaçının ve sınırsız sayıda yeni otoyol keşfedin.

Adrenalin, spor arabalar ve yüksek hızlı otoyollarla dolu bir dünyaya dalacaksınız!

Özel özellikler:
– CarX Engine tarafından kontrol edilir
– Yüksek kaliteli araba modelleri
– Gece ve gündüz değişen ayrıntılı ortam
– AI unsurlarıyla tavizsiz rakipler
– Canlı trafik ve acımasız polis
– Çeşitli oyun modları
– Kampanya modu, görevler ve görevler

Buradaki tek kural, bitiş çizgisini ilk geçen kişi olmaktır.

Heyecan verici 3D sürüş oyunu CarX Highway Racing’de düzineden fazla arabanın direksiyonuna geçin. Arabalar sadece gerçek araçlardan ilham almakla kalmaz, aynı zamanda bu yarışların tek bir büyük nedeni vardır: Kural yok! Kemerlerinizi bağlayın ve kalabalık otoyollarda yarışırken polisten kaçınmaya çalışın!

CarX Highway Racing, aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı kontrol sistemine sahiptir. İlki, arabanızı sadece ekrandaki düğmelere dokunarak kontrol ederken, ikincisi Android cihazınızın ivme ölçerini kullanır. Ancak hangi sistemi seçerseniz seçin, CarX Highway Racing’in çok hassas kontrolleri var.

Ancak CarX Karayolları Yarışı gerçekten çok sayıda oyun modu ile öne çıkıyor. Hikaye modunda yarışın, uzun yolculuk yapın, hayatta kalın, x yarışı ve daha fazlası! Sadece bu değil, kilidini açacak 20 araba var ve her birini yükseltebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Çoklu kamera perspektifleri ve kontrol sistemleri, tonlarca içerik ve muhteşem grafiklerle – özellikle otoyolda uçarken – CarX Highway Racing, mükemmel bir 3D sürüş oyunudur.

NE VAR NE YOK

– Genel optimizasyon ve hata düzeltme.

Kurmak:

  1. “APK” cihazınıza yükleyin.
  2. “Com.CarXTech . highWay ”klasörü“ android /  obb ”içine kopyalayın.
  3. Oyuna girin.
  4. CarX Highway Racing  – basit bir hikaye anlatımı, polis takibi ve öngörülemeyen yapay zeka ile yerel çatışmalar içeren gerçekçi bir yarış arcade oyunu. Karmaşık rakiplere ek olarak, CarX Highway Racing pistlerde tam bir düzene sahiptir: olaylar şehrin yoğun caddelerinde ve otobanda yaklaşan ve geçen araçlarla ortaya çıkacaktır. Ve bu nedenle önceden bir rota üzerinde düşünmek ve yolda beliren engellerden dikkatlice kaçınmak gerekir.
    Polisler ayrıca ateşe yağ atacak, beklenmedik bir şekilde spor arabalarla yarışa girecek ve yanına gelen herkesi çarpacak. Sonuç olarak, yarışma, kararsız eylemlerin Game Over açılış ekranına yol açacağı bir engel parkuruna dönüşür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *