Card Wars Adventure Time İndir (Mod, Unlimited Coins) Android’de Ücretsiz

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Card Wars Kingdom açıklaması

Domuzu salla! Kartla mücadele zamanı!

Zafere giden yolda savaşmak için yaratıkları çağırın ve büyü yapın. Husker Şövalyeleri veya Soğuk Köpeklerden oluşan bir orduya komuta edin, kuleler yerleştirin ve ultimo saldırıları başlatın. Yaratıkları ve büyüleri yükseltmek için desteleri toplayın. Finn, Jake, BMO, Princess Bubblegum, Marceline, Flame Princess ve daha fazlası olarak oynayın.

Bir mana ile başlarsınız ve her turda bir tane daha alırsınız. Oynamak için çeşitli kartların ve yaratıkların kullanım maliyetinin ne kadar olduğuna dikkat edin ve önceden plan yapın.

Bilgi almak ve hatırlamak için dokunun: her şey mana kullanır.

Onlar hakkında daha fazla bilgi almak için hemen hemen her şeye (yaratıklarınız, rakiplerinizin yaratıkları, kartlar vb.) Dokunabilirsiniz. Laboratuvarda yaratıkları geliştirin. Burada yaratıklarınızı çeşitli şekillerde daha güçlü hale getirebilirsiniz ama bu size mal olur.

Daha fazla güzellik için görevleri tamamlayın. Görevlerinizi ana menüden kontrol edebilirsiniz ve bitirmek size takımınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz her türlü güzelliği verecektir.

Yaratık maliyetlerine dikkat edin. Genellikle bir yaratığı çağırmak çok fazla zaman almaz, ancak daha güçlü olanlarla saldırmak daha pahalıya mal olur. Kesinlikle beş ağır vuruştan oluşan bir takım oluşturabilirsiniz, ancak büyük olasılıkla birkaç tur boyunca hareket edemeyeceklerdir.

Bazı canlılar diğerlerinden daha iyi başlangıç ​​yapar. Buna bir örnek, saldırı gücü düşük ancak sağlığı iyi olan ve kullanımı çok maliyetli olmayan Mısır Duvarı’dır. Harcayacak çok az mananız olan erken turlar için mükemmeldir.

Yaratığınızı saldırmak için başka bir yaratığın üzerine sürükleyin. Sağlık veya saldırı gücü gibi istatistikleri kontrol etmeniz gerekiyorsa, onlara dokunmanız yeterlidir.
Cards Wars Kingdom’a katılın ve düşmanlarınıza saldırırken eğlenin.

Kart Savaşları – Macera Zamanı açıklaması:

*** Kart Savaşları – Macera Zamanı güncellemesini ilgilendiren bir sorunun farkındayız ve bazı Android oyuncuları zorluklarla karşılaşabilir. Kararlılığı artırmak için lütfen Android 4.2’ye yükseltmeyi deneyin. Sabrınız için teşekkür ederiz! ***

Domuz Floop! Macera Zamanı KART SAVAŞLARI! Adventure Time bölümü olan “Card Wars” dan esinlenen oyunu oynayın! Zafere giden yolda savaşmak için yaratıkları çağırın ve büyü yapın.

KART SAVAŞI!
Husker Knights, Cool Dog, Immortal Maize Walker ve hatta Pig gibi harika savaşçılardan oluşan bir orduyu komuta ederek rakibinizin güçlerini yok edin! Ultimo saldırılarını serbest bırakmak için kuleler yerleştirin ve büyü yapın.

ÖZEL GÜVERTE!
Tüm savaşları kazanın! Destenizi her rakip için özelleştirmek için yeni kartlar toplayın. Yaratıklarınızın, büyülerinizin ve kulelerinizin seviyesini yükseltin veya kartlarınızı daha da güçlü hale getirmek için bunları bir araya getirin.

YÜKSEK HİSSE SAVAŞLARI!
Bir Cool Guy olarak taçlandırılmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz yoksa sonunda Dweeb kupasından mı içeceksiniz? Ooo Diyarı’na doğru ilerlerken Finn, Jake, BMO, Princess Bubblegum, Marceline, Flame Princess ve daha fazlası olarak kendi savaşlarınızı başlatın!

Bu herhangi bir kart savaşı değil. Macera Zamanı KART SAVAŞLARI!

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi

Bu uygulamayla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, [email protected] veya https://d3publisherofamerica.zendesk.com/hc/en-us/requests/new adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize karşılaştığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı anlatın.

Card Wars – Adventure Time – animasyon serisi “Adventure Time” a dayanan Android’de bir kart oyunu. Çizgi film karakterleri ile harika bir macera yaşayacaksınız. Onları bir araya toplamalı ve çeşitli kart savaşlarında oynamalısın. Yeni haritaları keşfedin, yaratıklarınızı geliştirin, büyüleri ve yeni kuleleri öğrenin. Ve haritaların gücünü artırmak için, onları birkaç taneden bir tanede birleştirebilirsiniz.

Önbellek otomatik yükleme
: İnternet yok : başlatma
için gerekli Harici SD karta yükleme desteği: hayır

Card Wars – Adventure Time nasıl kurulur?

Kart Savaşları oyunu için önbellek – Macera Zamanı: arşivden / Android /  obb  /
dizinine açılacak klasör
/Android/obb/com.turner.cardwars/ – paketlenmemiş önbelleğin boyutu 183 MB olmalıdır

Card Wars Kingdom, ünlü TV programı Adventure Time’a dayanan eğlenceli bir kart oyunudur. Burada kart düellolarının kralı olmanız ve en sevdiğiniz karakterlerle savaşmanız gerekiyor.

Başlamak için Finn, Jake, Marceline the Vampire Queen, Ice King veya Princess Bubblegum arasından seçim yapın ve her karakterin büyülü güçlerini keşfedin. Hedefiniz, Cool Guy olmak için rakibinizin tüm yaratıklarını yok etmektir. Bu yüzden takımınızın sorumluluğunu elinizden geldiğince üstlenin ve rakiplerinizi yok etmek istiyorsanız iyi bir strateji geliştirin.

Yaratıklarınız ve sihirli kartlarınız, onları masaya yerleştirirken göz önünde bulundurmanız gereken bir dizi özelliğe sahiptir. Her birinin kendine ait bir enerjisi vardır. Enerji olmadan hareket edemezsiniz. Tüm saldırı mekanizmalarını ve türlerini anlamak için, her karakterin özel olduğu ve her eylemin farklı bir tepkiyi tetiklediği göz önüne alındığında, öğreticiyi oyunun başında tamamlamalısınız. Bir rakibi yenmek veya arkadaşlarınızdan yardım istemek için tüm kartlarınızla birleşik bir strateji oluşturun.

Card Wars Kingdom’da, destenizi geliştirmenize yardımcı olacak yeni kartların kilidini açarak laboratuvarınızda yaratıklar yaratabilirsiniz. Oyun, Adventure Time’ın mizahıyla doludur ve hayranların her oyunda Finn ve Jake’in tadını çıkarmasına izin verir. Dünyanın her yerinden kullanıcılara karşı savaşın, zindanlarda savaşın ve Jake’e bu eğlenceli oyunda herkesten daha iyi olmanın zevkini yaşayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *