Car Mechanic Simulator 18 (Mod, Unlimited Money) İndir Android’de Ücretsiz

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Car Mechanic Simulator 18 Açıklaması

Eski ahırların içinde klasik arabalar bulun.

Motoru, frenleri, egzozu, şanzımanı ve şasiyi onarın.

Pası çıkarın, macun sürün ve arabanızı boyayın.

Yeniden inşa edilmiş araçları satın ve en iyi araba tamircisi olun!

Bir otomobil mağazasına girin ve Car Mechanic Simulator 18 oyunuyla her türlü arabayı tamir edin. Ellerinizi tamir eden arabaları kirletmenin yanı sıra, otomobil mağazanızın iş tarafını da yönetmelisiniz.

Car Mechanic Simulator 18’in en iyi özelliklerinden biri harika grafikleridir, ancak üzerinde çalışılacak ve optimum performansa geri döndürülecek her tür araba da vardır. Arabaları onarmak için, dairesel durum çubukları yeşil renkle dolana kadar farklı parçalara dokunun.

Car Mechanic Simulator 18, arabaların her bir parçasını seçmenize izin veren iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Vücuttan motora kadar her şeyi onarın! Bunun da ötesinde, mağazanızın mevcut alanını yönetmeniz ve gerekirse genişletmeniz gerekir.

Car Mechanic Similar 18, mekanik becerilerinizi sergilemek ve başarılı bir oto tamir atölyesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Deneyin ve her arabayı eski haline getirin, para kazanın ve araba tamirhanenizi yükseltin!

Beatriz Escalante tarafından

Eski ahırların içinde klasik arabalar bulun.

Motoru, frenleri, egzozu, şanzımanı ve şasiyi onarın.

Pası çıkarın, macun sürün ve arabanızı boyayın.

Yeniden inşa edilmiş araçları satın ve en iyi araba tamircisi olun!

NE VAR NE YOK

– Ek yaş doğrulama ekranı.
– Hata düzeltmeleri.

rom  Red Dot Oyunları:

Car Mechanic Simulator 2018, oyuncuları arabaları tamir etmeye, boyamaya, ayarlamaya ve sürmeye davet ediyor. Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik, benzersiz arabaları bulun. Kendi yaptığınız arabanızı Araba Düzenleyicisine bile ekleyebilirsiniz. Araba detaylarına gösterilen ilginin şaşırtıcı olduğu bu inanılmaz derecede ayrıntılı ve son derece gerçekçi simülasyon oyununda onarım hizmeti imparatorluğunuzu kurun ve genişletin. Tüm bunlar yeni, fotogerçekçi grafiklerle. Her zamankinden daha fazla araba (40+), daha fazla araç (10+), daha fazla seçenek ve daha fazla parça (1000+). Kollarınızı sıvama ve işe koyulma zamanı!Car Mechanic Simulator 2018, eski arabaların yeniden satılabileceği veya koleksiyonunuz için satın alındığı araba müzayedelerini de içerir. Fotoğraf modunun dahil edilmesiyle, fotoğraflardan önce ve sonra çarpıcı çekimler yapabilirsiniz ve oyunun rastgele oluşturulmuş sonsuz sayıdaki görevi sizi meşgul etmekten (ve kirli) tutacaktır.

Her görev, karşılaması gereken çeşitli zorluk ve zaman kısıtlamalarına sahip kendine özgü bir meydan okuma sunar. Ek ve ekstra aletlere ihtiyaç duyulursa, bunlar satın alınabilir. Sonunda garajınızı cila püskürtücü veya parça deposu gibi özel ekipmanı içerecek şekilde yükseltebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *