Call of Duty: Modern Warfare PC Indir

Android Android En İyi Pc Oyunları
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre En İyi Pc Oyunları
Version -
Mod Version
Update - (11 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 805 ratings )
Price: $0
Download

Call of Duty: Modern Warfare’e henüz   ücretsiz olarak dalmadıysanız, battle royale oyunlarının hayranı olmasanız bile bunu yapmak için yeni bir fırsat elde edersiniz. Erişmek  için yine de Call of Duty: Warzone’u indirmeniz gerekecek  , ancak normal Modern Warfare çok oyunculu deneyimi hafta sonu eğlenmek için sizin olacak.

Ücretsiz oynanabilen Warzone istemcisi, 3 Nisan saat 10:00 PDT / 13:00 EDT / 18:00 EST’den başlayarak, normal Modern Warfare çok oyunculu oyunlara erişim sağlayacak. Bu erişim 6 Nisan’da aynı anda kapanıyor. Promosyonda erken bir sıçrama yapmak için Warzone’u şimdi indirmeye başlayabilirsiniz – ağır bir indirme, bu yüzden erken başlamanız gerekebilir.

Ücretsiz hafta sonunun yanı sıra Modern Warfare, çok sayıda takım tabanlı oyun modunda Atlas Superstore ve Shoot House ile ‘Stoklanmış, Kilitli’ oynatma listesi alıyor. Bu, yeni başlayanlara standart çok oyunculu deneyimin neyle ilgili olduğuna dair sağlam bir örnek vermelidir.

Doğal olarak, tüm oyunu satın almaya karar verirseniz, çok oyunculu tüm ilerlemeniz devam edecek. Ve evet, bu promosyon platformlara yayılıyor – Modern Warfare 2 Remastered PC çıkış tarihinde olduğu gibi gecikmeli bir sürüm alamıyoruz .


Download Call of Duty: Modern Warfare PC Indir

Download

Recommended for You

You may also like