Busuu 19.2.1.454’ü indir (MOD, Premium Unlocked)

Busuu 19.2.1.454'ü indir (MOD, Premium Unlocked) Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Hepimiz dilin insanların düşüncelerini, fikirlerini, duygularını ve yeteneklerini başkalarına aktarmalarına yardımcı olan bir araç olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla, bu modern günde herkesin başka diller öğrenmesi gerekiyor. Bununla birlikte, nerede çalışmak kolay, hızlı ama yüksek verimlilik getiriyor mu? Bu birçok insan için ortak bir sorundur ve BUSUU olan iyi bir çözüm  bulmuşlardır: Dil Öğrenin .

Busuu, “Busuu Limited” şirketi tarafından yayınlanan bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır ve birçok kişi tarafından kullanılan en iyi İngilizce uygulamalarından biridir. Bu uygulama, herkesin İngilizce ve diğer birçok dili öğrenmesi için iyi koşullar yaratmak için en temel şeyler hakkında kısa, öz, özet dersler tasarlar. Bunun yanı sıra, aynı zamanda geniş bir dil öğrenenler topluluğudur. Değiş tokuş yapabilir ve herkesten yardım alabilirsiniz. Bu nedenle Busuu, verimlilik getirdiği için iyi bir değerlendirme aldı ve 270.000 yorum ile 4.3 / 5 kalite puanına ulaştı.

Busuu nedir?

Busuu harika bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Balık öğrenme planları personelinin ve niteliklerinin McGraw-Hill Education tarafından onaylanmasını sağlayarak, ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapma, çevrimdışı öğrenme modu, dilbilgisi dersleri, kelime bilgisi ve aksan eğitimi dahil olmak üzere öğrencilere yardımcı olmak için birçok çözüm ve süreç sunar. Ek olarak, giriş seviyesini de kontrol edebileceksiniz. Sistem, uygun dersler önermek için sonuçlarınıza güvenecektir. Bu kullanışlı özellikleri başka bir yerde bulamazsınız.

Busuu’da dil öğrenmek gerçekten etkili mi?

Her dilbilgisi dersinde buna göre birçok biçimde pratik yapacak ve pratik yapacaksınız: kelimeleri birbirine bağlamak, doğru cevapları seçmek, örnekleri telaffuz etmek, soruları cevaplamak ve boşlukları doldurmak. Bu egzersizlerin yapısı seviyenize göre uyarlanmıştır ve egzersizleri daha kolay tamamlamanıza yardımcı olacak özel talimatlar vardır. Ve ezberlemede iyi olmayan biriyseniz, Busuu’daki kişisel planlama özelliğini kullanabilir veya ezberleme oyunları oynayabilirsiniz, bu size birçok yararlı ipucu verecektir.

Temel olarak makaleleriniz sistem tarafından hatalara karşı kontrol edilecek ve bu hatalar size detaylı olarak anlatılacaktır. Konuşmaya gelince, onu kaydedecek ve göndereceksiniz. Yerli insanlar seni düzeltecek. Busuu’da kurs alarak, yeni dersler öğrenmek, öğrenilen içeriği gözden geçirmek ve diğer ülkelerden insanlarla iletişim kurmak için her gün sadece 10 dakikanızı ayırmanız yeterli. “Öğrenme her zaman pratikle el ele gider” sloganıyla ilerlemenizi kısa sürede fark edeceksiniz. Dahası, dersler ve alıştırmalar oldukça kısa olacak şekilde tasarlandı ve kullanıcıların istediğiniz zaman çalışabilmeniz için çevrimdışı deneyim yaşamasını destekliyor. Kahve almak için sıraya girin? Bir arkadaşı mı bekliyorsunuz? İşe giderken bile.

Busuu’ya nasıl katılabilirsiniz?

Busuu oyunculara ücretli kurslar ve aralarından seçim yapabilecekleri ücretsiz kurslar dahil olmak üzere 2 seçenek sunar. Ücretsiz bir kurs seçerseniz, yalnızca sınırlı ve sertifikasız kurslara katılabilirsiniz. Bir kursu ücretlendirmeyi seçerseniz, tüm gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, kalite testi için ücretli bir kursla 7 gün boyunca ücretsiz deneme alacaksınız.

BUSUU Premium APK, DİL ÖĞRENME UYGULAMASI İLE NEDEN DİLLERİ ÖĞRENİN?

Busuu WORKS: en etkili ve en iyi dil öğrenme uygulamaları  💪

★ Google Play – Editörün Seçimi
★ EDİTÖR DERECELENDİRMESİ: MÜKEMMEL – PC MAG
★ DtGV – En İyi Dil Uygulaması 2018
Busuu’da 22 saat = 1 üniversite dönemi, bir araştırmaya göre

FAYDALARI

12 farklı dile kadar öğrenin 

İngilizce  🇬🇧 | İspanyolca  🇪🇸 | Almanca 🇩🇪 | Fransızca 🇫🇷 | Japonca 🇯🇵 | Portekizce 🇧🇷 | İtalyanca 🇮🇹 | Rusça 🇷🇺 | Çinli 🇨🇳 | Türkçe 🇹🇷 | Arapça 🇸🇦 | Lehçe 🇵🇱

İhtiyaçlarınıza uygun özel kurslar bulun  😇

Eğitiminiz için bir İspanyolca öğrenme uygulaması,  tatile hazırlık için bir  İngilizce öğrenme uygulaması ya da eğlence için ücretsiz Fransızca öğrenmek istiyorsanız, işten seyahate kadar sizin için kursumuz var.

Uzmanlar tarafından oluşturulan ödüllü içeriğe sahip olun  🤓

İspanyolca öğreniyor ve harika İspanyolca dersleri arıyorsanız ya
da kaliteli içerik istiyorsanız ve Fransızca ya da başka bir dil öğreniyorsanız, onlara sahibiz. Piyasadaki tüm ücretli ve ücretsiz dil uygulamalarından daha iyi kurslar bulamayacaksınız.

Başlangıç ​​seviyesinden başlayın ve üst orta  seviyeye doğru ilerleyin 🚀

İspanyolcaya mı başlıyorsunuz? Yeni başlayanlar için İspanyolca öğrenin. Veya Almanca öğreniyor ve temelleri biliyor musunuz? Atlayabilirsiniz.

100 milyondan fazla anadili konuşan  topluluğumuzla tanışın 🧑‍🤝‍🧑

Portekizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Rusça veya Japonca ya da başka bir dil öğreniyor olsanız da, Busuu’da arkadaş edin ve dil becerilerini öğrenin.

Ayrıcalıklı özellikler

Konuşmalar ile gerçek hayattaki ana dili İngilizce olan kişilerle konuşma  pratiği yapın 👨

Kendinize güvenerek konuşmayı öğrenmenize yardımcı olacak bir İspanyolca veya Fransızca ya da başka bir dil öğrenme uygulaması mı istiyorsunuz? Sohbetler, ana dili İngilizce olan kişilerden geri bildirim almanıza olanak sağlar.

Öğreniminizi Çalışma Planı özelliği ile  düzenleyin 📆

Fransızca’yı en iyi nasıl, İspanyolca ya da başka bir dili nasıl öğrenebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Size uygun olan zamanda çalışabilmeniz için zamanınızı sizin için ayarlayalım.

Kelime Eğiticisi sayesinde bir kelimeyi asla unutma  💡

Mümkün olduğunca fazla kelime dağarcığı kullanarak İspanyolcanızı veya başka bir dili güçlendirin.

Dilbilgisi İnceleme özelliği ile dilbilgisini anlayın  ✔️

Dilbilgisi herhangi bir dil öğrenen için zordur, bu yüzden yapay zeka destekli gramer aracımızın zor kısımlarda size yardımcı olmasına izin verin.

McGraw Hill dil sertifikaları ile resmi sertifika alın  🏆

Potansiyel işverenlere yabancı dilde yeterliliğinizi gösterin: resmi sertifikalar kazanın.

Busuu Premium Çevrimdışı Modu ile  hareket halindeyken öğrenin 📴

Dil öğrenmek ve Wi-Fi’niz yok mu? Sorun değil. İçerik indirin ve hareket halindeyken öğrenin.

DESTEK İÇİN SORUNUZ MU VAR?

15 farklı dilde soruları yanıtlıyoruz: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Arapça, Çince, Japonca, Korece, Vietnamca ve Endonezyaca.

Bize e-posta gönderin: [email protected]
Destek merkezimizi ziyaret edin  : Ekibimizle
zaten konuştunuz, Busuu’yu denediniz ve uygulamayı sevdiniz mi? Bize bir inceleme bırakın: 

ÖZELLİKLERİ

  • Kelime bilgisi ve gramer birimleri, sesli diyaloglar, dil oyunları ve etkileşimli testlerle temel bilgileri öğrenin.
  • Ana dili İngilizce olanların becerilerinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olacağı alıştırma alıştırmaları gönderin.
  • Öğrenme hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için kendinize kişiselleştirilmiş bir hedef belirleyin.
  • Öğrenim tarzınıza uyacak şekilde kişiselleştirilerek, mümkün olan en kısa sürede yetkin olmanızı sağlar.
  • En önemli 150 konuyu ve 3000 kelimeyi, özel dil eğitimini öğrenin.
  • Ne kadar öğrendiğinizi görmek için bilginizi eğlenceli testler ve kelime oyunları ile test edin.

DESTEK & GERİ BİLDİRİM
Dil öğrencisi, sorun mu yaşıyorsunuz yoksa sadece geri bildirimlerinizle ürünü geliştirmeye mi yardımcı olmak istiyorsunuz? Lütfen https://busuu.zendesk.com/hc/en-us adresindeki yardım merkezimizi ziyaret edin veya bize doğrudan [email protected] adresinden ulaşın.

Tüm soruları yanıtlamaktan ve sorunları çözmekten çok mutluyuz, bu nedenle derecelendirmenizden ayrılmadan önce bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun.

MEDYA HABERLERİ
Forbes – “Daha Hızlı, Daha Akıllı, Daha İyi”
New York Times – “kullanımı kolay ve neşeli”
Google – “Olması Gereken Uygulama”
BBC – “öğrenmenin daha kolay yolu”

BİZİ TAKİP EDİN
Dil öğrenmek sadece pratik yapmakla ilgili değildir, bizi sosyal medyada ve blogumuzda takip ettiğinizden emin olun. Çok sayıda ipucu, püf noktası ve dil oyunu paylaşacağız!

DİĞER BİLGİLER
Dil öğrenme uygulamamız arayüz dili olarak İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Almanca, Lehçe, Japonca, Türkçe, Rusça ve Çince dillerinde mevcuttur. Akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanıyor olmanıza bakılmaksızın tüm ülkelerde mevcuttur.

İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Lehçe, Japonca veya Çince öğrenmek sandığınızdan daha kolay, bu yüzden busuu uygulamasını şimdi indirin ve telaffuz, gramer ve kelime bilginiz üzerinde hemen çalışmaya başlayın!

Download links


Busuu Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *