Bus Simulator: Ultimate (MOD, Sınırsız Para)

Download
5/5 Votes: 1
Developer
Zuuks Games
--

Report this app

Description

uuks Games, Truck Simulator 2018: Europe, Euro Truck Driver 2018: Truckers Wanted veya Truck Simulator 2017 gibi simülasyon oyunlarıyla ünlü bir oyun yayıncısıdır. Bu kamyon sürüş simülasyon oyunlarına ek olarak, yeni deneyimler getirmek için başka projeler de yaptılar. hayranlar. Ve kısa bir süre sonra,  Bus Simulator: Ultimate  piyasaya sürüldü. Bu oyunda, önceki sürümler gibi mallar yerine yolcu taşımak için bir otobüs kullanacaksınız. Sürüş simülasyon oyunlarını seviyorsanız, Bus Simulator: Ultimate vazgeçilmez bir oyun olacak

Basit oyun, son derece gerçekçi

Bir şoförsünüz ve göreviniz yolcuları şehirdeki diğer yerlere taşımak. Her görev, farklı bir rotada sürmek zorunda kalacak. Oyuna başlamak için, garaj arabalarına gelecek, mevcut otobüsleri seçecek ve kokpite gireceksiniz. Ekranın alt kısmında, aracı çalıştırmak için “başlat” düğmesine basarsınız. Bundan sonra, yolcuları almak için ilk durağa gitmeniz gerekir. Sadece arabanın kapısını açmanız gerekir, yolcular otomatik olarak arabaya binecek, bilet otomatik olarak satılacak ve onlardan para alacaksınız. Rota sırasında, yolcuları almak ve bırakmak için istasyonlarda durmanız gerekir. İstasyonları görmezden gelirseniz, yolcular istedikleri yere gidemezler, şikayet ederler ve bu da otomobil üreticinizin kalitesini düşürür. Ancak, arabanıza yakıt ikmali yapmak için benzin istasyonlarına uğramayı unutmayın.

 

Bu oyunda, bir otomobilin iç sistemi, direksiyon simidi, otomobilin vites kolu, cam kolu, dönüş sinyali, korna, gaz pedalı, fren pedalından oldukça dürüst bir şekilde modellenmiştir … Fonksiyon tuşları işlevi ekranın alt ve yanlarında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve kullanmak için dokunmanız yeterlidir. Oyun seçim için 3 farklı sürüş modunu destekler: direksiyon simidini döndürün, düğmeye basın veya ekranı eğin. Ayarlardan özelleştirebilirsiniz. Sürmek için ilk görünümü veya üçüncü görünümü de özelleştirebilirsiniz. Özellikle, ilk görünümde araç kullanıyorsanız, üçüncü görünüm dışarıdan kontrol edilirken aracı kokpitte süreceksiniz ve geniş çevreyi görebilirsiniz.

Gerçek trafik yasalarını uygulayın

Bus Simulator: Ultimate gerçekçi bir simülasyon oyunudur, bu yüzden sürüş yasalarına uymalısınız. Hızı aşmayın, yönü hareket ettirdiğinizde dönüş sinyalini açmanız, arabayı uyarmak, kırmızı ışığı durdurmak, sağ şeride gitmeniz gerekir… Trafik kurallarına uymazsanız, kazalara neden olabilirsiniz. ve insanları yaralı yap. Para cezasına çarptırılacaksınız ve müşteriler artık otomobil üreticinizden hizmeti kullanamayabilir. Yarış oyunları hız ve pervasızlık gerektirir, ancak sürüş oyunları, tüm trafik durumlarının önünde oyuncunun odağını, sabrını ve akıllı reflekslerini kullanır.

Bus Simulator: Ultimate, oyuncuların özgürce seçebilmeleri için 13’e kadar araba sunuyor. Her araba farklı markalardan geliyor ve benzersiz bir tarzda tasarlandı. Ancak, bu arabalar mevcut değildir. Oyuna başlayabilmeniz, para kazanabilmeniz ve diğer arabaları almak için ödeme yapabilmeniz için varsayılan bir araba veriliyor. Her araçla, konforu artırmak için Cildi, tekerlekleri, boya rengini, yakıt kapasitesini özelleştirebilir ve otomobilin içini yükseltebilirsiniz. Bu süreçler çok paraya sahip olmanızı gerektirir, bu yüzden çok çalışın.

 

Güzel 3D grafikler

Grafik meraklısıysanız, “Bus Simulator: Ultimate” sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oyun, kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak için en gelişmiş teknolojilerle birlikte 3D grafikler kullanıyor. Manzara, ağaçlar, gökyüzü ve araba modeli, gerçekçi görüntüler oluşturmak için doğru renkleri birleştirerek ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Buna ek olarak, oyunun diğer hava efektleri vardır: yağmur, rüzgar, sis ve gündüz ve gece döngüleri. Hava durumunu dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Bus Simulator: Ultimate, keşfetmeniz için Avrupa’da 12 şehre sahiptir. HAMBURG liman şehri Almanya’da hoşunuza gitti mi? İspanya’da Sagrada Familia Kilisesi? veya rüya gibi İtalya’da Pisa Pisa Kulesi? Yeni haritaların kilidini açmak için sırayla görevleri yerine getirin ve bu güzel yerlerden geçme fırsatına sahip olun. Ayrıca Oyun, oyun oynarken en iyi anları kaydedip sürüş simülatörü sevenler topluluğuyla paylaşabilmeniz için yolculuk videosu ve Fotoğraf Modu işlevlerini de sağlar …

Video

Images

Download links

Bus Simulator Indir


Oyun Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);