Bridge Constructor (Mod, Unlocked) Uygulamasını Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Bridge Construction Simulator Açıklaması

Bu yepyeni Köprü İnşaat Simülatörü bulmaca oyununda mühendislik becerilerinizi, sezgilerinizi ve zekanızı test edin. Doğaçlama yapması ve – en önemlisi – elinizdeki göreve adapte olması gereken bir yapıcı olacaksınız. Bir arabanın ağırlığını taşıyabilecek yapılar inşa etmek için kaynaklarınızı kullanın. Mümkün olduğu kadar çabuk iyi bir inşaatçı olmaya çalışın – işler zorlaşacak. Zamana karşı yarışmayacaksınız, bu yüzden dikkatli ve düşünceli bir kurucu olun.

Dört farklı lokasyonda giderek daha ayrıntılı köprüler tasarlayacak ve inşa edeceksiniz. Her biri, düşünceli bir inşaatçı için farklı bir mantık bulmacasıdır. Bir şehirde başladığınız zaman işler kolay görünebilir ama kanyona, vadiye ve nihayet dağlara gittiğinizde işler zorlaşır. Görev asla imkansız değildir, ancak bir araba kazasından sorumlu olmak istemiyorsanız, yapılarınızın boyutu ve esnekliği önemli ölçüde artmalıdır. Ana köprü kurucusu olmak için mantığınızı ve becerinizi kullanın ve yol boyunca bazı rekorları kırın!

Normal moda ek olarak, Köprü İnşaat Simülatörü kolay (daha fazla bütçe ve daha fazla esneklik için) veya zor (en iyi inşaatçıyı bile alt edebilecek nihai, görünüşte imkansız bir bulmaca mücadelesi için) sunar. Her beceri seviyesinden bir kurucu için bir şeyler var. Kendinizi zor bir noktada bulursanız, bir ipucu sistemi size çözüme rehberlik edecek ve bir inşaatçı olarak becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Kırılmayacak köprüler inşa etmek için sağlanan yardımı kullanın.

Oyun, gerçekçi fiziğin yoğun şekilde kullanıldığı bir simülatördür. Araba inşa ettiğiniz yapının içinden geçerken, onun esnediğini ve eğildiğini göreceksiniz. Böylelikle başarısız olsanız bile yapınızın zayıf noktalarını görebilir ve mantığınızı onu geliştirmek için kullanabilirsiniz. Beyninle inşa et ve iyi olacaksın.

Gerçekçi ve ayrıntılı grafikler, Köprü İnşaat Simülatörünün her seviyesini hayata geçirir ve hatta bir inşaatçı olarak başarısız olduğunuzda hafif bir teselli sunar. Çünkü köprünüz çöktüğünde ve araba düştüğünde, en azından muhteşem bir kaza bekleyebilirsiniz! Sadece tadını çıkarın ve sizi kırmasına izin vermeyin – becerinizi toplayın ve tekrar deneyin! Hırslı bir inşaatçı için hiçbir şey imkansız değildir. Oynayın ve efsanevi bir köprü kurucu olun!

Oyun özellikleri:
– Mükemmel fizik – gerçek bir simülatör
– Dört farklı dünyada birden fazla bağımlılık yaratan seviye
– Son teknoloji gerçekçi grafikler
– Fantastik, çeşitli ve ayrıntılı ortamlar – inşa ederken sıkılmayacaksınız
– Muhteşem özel efektler
– Düşünce ve mantık kullanımını gerektiren zihin bükme, zorlu bulmacalar
– Daha fazla zorluk veya daha rahat oyun için değişken beceri seviyeleri – her kurucu için bir şey
– Yerleşik ipucu sistemi becerinizi geliştirmenize yardımcı olur

Açıklama

Farklı malzemelerle bir köprü inşa et, arabaları ve kamyonları kullanarak onu test et ve bir sonraki beyin alay seviyesinin kilidini aç!

Bridge Constructor’da, kendinizi başarılı bir usta köprü kurucusu olarak kanıtlıyorsunuz! İnşaat becerilerinizi test edin ve derin vadiler, kanallar ve nehirler üzerinde köprüler inşa edin. Stres simülatörü, inşa ettiğiniz köprünün arabaların ve kamyonların ağırlığını taşıyıp taşıyamayacağını veya inşaatın çöküp düşmeyeceğini ortaya çıkarır.

Baş inşaatçı olarak, her bir köprü için ahşap, çelik, kablolar veya beton direkler gibi bir dizi malzeme arasından seçim yapabilirsiniz, ancak aynı zamanda mükemmel köprüyü inşa etmek için bütçenizi aşmamalısınız. Farklı malzeme seçimi çok sayıda çözüm sunar ve her bir köprüyü çeşitli şekillerde inşa edebilirsiniz – bütçeniz tek sınırdır. Bu eğlenceli inşaat simülasyonunda hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı serbest bırakın! Ve bir çıkmaza girerseniz, yepyeni yardım sisteminden değerli ipuçları alabilirsiniz!

Farklı malzemelerle bir köprü inşa et, arabaları ve kamyonları kullanarak onu test et ve bir sonraki beyin alay seviyesinin kilidini aç!

Bridge Constructor’da, kendinizi başarılı bir usta köprü kurucusu olarak kanıtlıyorsunuz! İnşaat becerilerinizi test edin ve derin vadiler, kanallar ve nehirler üzerinde köprüler inşa edin. Stres simülatörü, inşa ettiğiniz köprünün arabaların ve kamyonların ağırlığını taşıyıp taşıyamayacağını veya inşaatın çöküp düşmeyeceğini ortaya çıkarır.

Baş inşaatçı olarak, her bir köprü için ahşap, çelik, kablolar veya beton direkler gibi çeşitli malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz, ancak aynı zamanda mükemmel köprüyü inşa etmek için bütçenizi aşmamalısınız. Farklı malzeme seçimi çok sayıda çözüm sunar ve her bir köprüyü çeşitli şekillerde inşa edebilirsiniz – bütçeniz tek sınırdır. Bu eğlenceli inşaat simülasyonunda hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı serbest bırakın! Ve bir çıkmaza girerseniz, yepyeni yardım sisteminden değerli ipuçları alabilirsiniz!

Şimdi mevcut: Trenler!
“Trains” DLC’sini satın alın ve üç adada toplam 18 yeni seviye içeren “Choonited Kingdom” ada grubunu edinin. Sunulan iki yeni aracın (banliyö treni ve ağır yüklü bir yük treni) muazzam ağırlığına dayanabilecek devasa köprüler inşa edin. Pastoral ve güzelce tasarlanmış manzaralar, her demiryolu fanatiğinin kalbini atlatacak.

Ayrıca satın alınabilir: SlopeMania!
SlopeMania eklentisinde kendinizi renkli mağaraların içine köprülerinizi bile inşa edeceğiniz üç yepyeni adaya ev sahipliği yapan Tiltin Adaları’nda bulacaksınız! 24 zor, daha önce hiç görülmemiş seviye, büyük yükseklik farklılıklarının üstesinden gelmek için eğimli şeritleri kullanmanıza neden olacak. “Çılgın Düzeyler”

ÖZELLİKLER:
• 40 beyin gıdıklayan köprü inşaat seviyesi
• Ücretsiz inşa modu ve yardım sistemi
• 5 Ayar: şehir, kanyon, sahil, dağlar, tepeler
• 4 farklı yapı malzemesi: ahşap, çelik, kablolar, beton direkler
• Farklı için renk kodlu yük göstergesi yapı malzemeleri
• Üç farklı yük taşıma seviyesi: araba, kamyon ve tanker
• İlan yok

ÖZELLİKLER SlopeMania Eklentisi (Uygulama İçi Satın Alma)
• Tamamen yeni Tiltin Adaları
• 24 “eğimli” seviye dahil. özellikle zor “Çılgın Seviyeler”
• Eğimli yollar inşa etme seçeneği – Camatuga için bile
• Ek “Grotto” ayarı

ÖZELLİKLER Tren Eklentisi (Uygulama İçi Satın Alma)
• 18 yeni seviyeyle 3 yeni ada açın.
• Modern banliyö trenleri ve ağır yük trenleri için köprüler inşa edin!
• Yeni manzara: Pitoresk dağların ve vadilerin manzarasının tadını çıkarın!

Tablet için optimize edilmiş:
• yerel tablet HD grafik desteği
• büyük ekranlar için optimize edilmiş parmak kontrolleri ve GUI
• Samsung Pen tabletler için ekran kalemi desteği

ÇÖKÜŞ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *