Report this app

Description

Açıklama

Bulanıklık, bitiş çizgisini hedefleyen ve boya ticareti yaparken birbirleriyle savaşan 20 araba ile sizi kalp pompalayan, elektrikli paket içi aksiyona sürükleyen nihai yarış deneyimidir. Diğer arabaları devasa enerji patlamalarıyla patlatma yeteneği, savunma kalkanları, nitro hız artışları ve kara mayınları da dahil olmak üzere yoğun güçlendirmeler gerçekçi hasar ve yıkım yaratır. Hızlı virajlar, sinsi alternatif rotalar ve tüyleri diken diken eden atlamalarla dolu aksiyon dolu parkurların ötesinde, Blur’un hikayesi benzersiz ve yenilikçi bir topluluk tabanlı arayüz aracılığıyla oyunun kendisinin çok ötesine ulaşıyor. Kişiselleştirilmiş yarış deneyimlerini hem oyunun içinde hem de dışında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir müttefik, rakip ve hayran topluluğu oluşturun.

Talimatlar

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Bulanıklık bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Blur.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Blur klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Blur Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Blur Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

BOYUT: 4.90 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit)
  • İşlemci:  Intel Pentium D Dual Core 3.4ghz veya daha iyisi
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT veya daha iyisi veya Shader 3.0 özellikleriyle ATI Radeon 1600XT veya daha iyisi
  • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);