Report this app

Description

Betternet Free VPN  ,  Windows için, engellenen tüm web sitelerine erişmenizi sağlayan   ve web’de gezinirken sizi güvende ve anonim hale getiren sınırsız bir  sanal özel ağ yazılımıdır .

En hızlı VPN  sunucularına “Bağlan” butonuna basit bir tıklama ile bağlanabilir  ve  Betternet’i  sınırsız bir süre kullanabilirsiniz. Engellenen tüm web sitelerinin engelini kaldırabilirsiniz ve web’de gezinirken gizliliğiniz korunur.
Özellikler ve Öne Çıkanlar

Engellenen web sitelerine erişim
Betternet Windows VPN ile, engellenen web sitelerinin tamamına Chrome web tarayıcınızdan erişilebilir  . YouTube, Facebook ve Twitter’a her yerden erişebilirsiniz. Devlet tarafından engellenen tüm sosyal ağlara ve haber sitelerine hızlı bir şekilde erişebileceksiniz.

En hızlı sunuculara
bağlanın Ücretsiz VPN programına bağlandığınızda  , en iyi bağlantı deneyimi için size en yakın sunucuyu otomatik olarak bulur. En hızlı sunucuya bağlanarak İnternet hızınız daha kararlı hale gelir ve artık yavaş bağlantı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun
İnternette anonim ve güvenli bir şekilde gezinmek, çevrimiçi bir kullanıcı için en önemli şeylerden biridir. Ücretsiz VPN ile  verileriniz ve kişisel bilgileriniz web üzerinde güvende tutulur ve hiç kimse internetteki aktivitenizi takip edemez. Bilgisayar korsanlarından korkmadan herkese açık Wi-fi’yi güvenle kullanabilirsiniz.

Coğrafi olarak kısıtlanmış ve engellenmiş kanallara erişin
Bir yolculuğa çıkıyor ve en sevdiğiniz TV şovlarını, spor kanallarını ve filmleri izlemek veya belki de müzik akışı uygulamalarında en sevdiğiniz müzikleri dinlemek isteyebilirsiniz. Windows için Better net VPN ile  Netflix, Pandora, Beats 1, BBC iPlayer ve diğer birçok web sitesine erişebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);