Report this app

Description

Her şeyi kaydedin (Oyun + PC ekranı) ve AVI, MP4 dosyaları olarak kaydedin. Bandicam Screen Recorder  , en iyi Oyun, Video ve Masaüstü  Ekran kayıt yazılımıdır . WOW, Minecraft, iTunes, YouTube, PowerPoint, Web Kamerası, Skype, Görüntülü sohbet, Video  akışı ve  masaüstü ekranını  gecikmeden kaydedebilirsiniz . Windows için Bandicam Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin.

Bandicam  , kayıt sırasında videoyu sıkıştırır ve çok daha düşük CPU / GPU / RAM kullanımı kullanır ve videonun yüksek kalitede kaydedilmesine olanak tanıyan Nvidia NVENC / CUDA, Intel Quick Sync video ve AMD APP’nin donanım hızlandırmalı h.264 kodlayıcısını tam olarak destekler. yüksek sıkıştırma oranı ve mükemmel kalite ile hız. Sonuç olarak, daha az gecikmeye sahiptir ve HDD’nizi ve CPU’nuzu kaydedebilirsiniz. Uygulama, ‘DirectX / OpenGL penceresi’ modunda etkinken ekranın köşesinde FPS numarasını görüntüler. Ayrıca 3840×2160’a kadar çözünürlüklerde yüksek kalitede video kaydedebilir  (2160P UHD video yapılabilir) ve web kamerası akışınız oyun / ekran kaydıyla (Resim içinde Resim, Video içinde Video) aynı anda kaydedilecek ve birleştirilecektir. Ek olarak, bu yazılım, kullanıcıların bilgisayar ekranını kaydederken çizgiler, kutular veya vurgular çizmesine olanak tanıyan gerçek zamanlı bir çizim işlevini destekler  . Kaydedilen dosya boyutu diğer yazılımlardan (1/5 ~ 1/20 video boyutu) çok daha küçük olduğundan, kaydedilen dosyayı dönüştürmeden YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Araç, AVI 2.0’ı destekler, yerel Sabit Diskte boş alan olduğu sürece maksimum dosya boyutu sınırsızdır (24 saatten fazla kayıt mümkün olabilir). Ayrıca uygulama,  masaüstü kayıt modundayken , rakip yazılımda bulunmayan bir özellik olan fare imlecinin ve fare tıklama efektlerinin gerçek zamanlı vurgulanmasını destekler. Bu fare efektleri basit mikrofon kaydı ile birlikte kullanıldığında, PC için yazılım çevrimdışı yükleyici,  eğitimler yapmak için ideal  ekran kaydedicidir .

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Oyun kaydedici  Fraps (Fraps Alternative, Better than Fraps®) gibi DirectX / OpenGL programlarını kaydedebilir 
  • Kaydedilen dosya boyutu diğer yazılımlardan çok daha küçüktür (Bandicam, kayıt sırasında videoyu sıkıştırır)
  • Kaydedilen dosyayı dönüştürmeden YouTube’a yükleyebilirsiniz (720p / 1080p full HD video yapılabilir)
  • Durdurmadan 24 saatten fazla kayıt yapabilirsiniz (Otomatik Tam Kayıt işlevi kullanılabilir)
  • 3840 x 2160 boyutuna kadar çözünürlüklerde 4K Ultra HD video kaydedebilirsiniz
  • Diğer oyun yakalama yazılımlarından çok daha az gecikme yaşarsınız (Çok daha düşük CPU / GPU / HDD kullanır)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);