Assetto Corsa Ücretsiz İndirme (v1.16 TÜM DLC’ler Dahil)

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Assetto Corsa, sürükleyici bir ortam, dinamik ışıklandırma ve gerçekçi malzemeler ve yüzeyler yaratan gelişmiş bir DirectX 11 grafik motoruna sahiptir. Gelişmiş fizik motoru, gerçek arabaların özellikleri ve yönleri dahil olmak üzere çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlandı, lastik patlak noktaları, grenleme ve kabarma dahil ısı döngüleri, aktif hareketli çok gelişmiş aerodinamik simülasyon gibi başka hiçbir yarış simülatöründe görülmedi. telemetri giriş kanalları, kers’li hibrit sistemler ve enerji geri kazanım simülasyonu ile gerçek zamanlı olarak kontrol edilen aerodinamik parçalar. Tek oyunculu ve çok oyunculu seçeneklerle son derece ayrıntılı, Otomobil Üreticilerinin resmi işbirliği sayesinde mümkün olan en iyi doğrulukla yeniden üretilen özel lisanslı arabalar. ASSETTO CORSA, KUNOS Simulazioni Ar-Ge ofisinde geliştirilmiştir,

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Assetto Corsa bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Assetto Corsa V1.16 + TÜM DLC’s.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Assetto Corsa klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assetto Corsa Ücretsiz İndirin

Assetto Corsa Free Download’u doğrudan link ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

YARIŞ KURULUMU (V1.16 TÜM DLCLER DAHİL)
BOYUT: 20.09 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa,

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 Sp1 – 8 – 8.1 – 10
 • İşlemci:  AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  DirectX 10.1 (örn. AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  15 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *