Report this app

Description

Oyun hakkında

Amerikan Kolonileri, 1775. Amerika’da sivil kargaşa ve siyasi karışıklık zamanı. Yerli Amerikalı bir suikastçı, topraklarını ve halkını korumak için savaşırken, genç bir ulusun devriminin alevlerini ateşleyecektir. Assassin’s Creed® III sizi Amerikan Devrim Savaşı’na geri götürüyor, ancak tarih kitaplarında okuduğunuza değil… Temel Özellikler: Bir Kızılderili suikastçısı olarak düşmanlarınızı silahlar, yaylar, tomahawklar ve daha fazlasıyla ortadan kaldırın!

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassins Creed 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassins Creed 3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. Assassins Creed 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassins Creed 3 Ücretsiz indirin

Assassins Creed 3 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASSASSINS OLUŞTURULDU 3
BOYUT: 10.78 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8
 • İşlemci:  2.60 GHz Intel® Core ™ 2 Duo E8200 veya 2.60 GHz AMD Athlon ™ II X4 620
 • Bellek:  2 GB
 • Grafik:  512 MB DirectX® 10 — Shader Model 4.0 veya üstü ile uyumlu (desteklenen listeye bakın) *
 • DirectX®:  10
 • Sabit Disk:  17 GB
 • Ses:  DirectX 10 – uyumlu (5.1 surround ses önerilir)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *