Archero Mod Apk v2.1.0’ı indir (Sınırsız Para, Tanrı Modu)

Archero Mod Apk v2.1.0'ı indir (Sınırsız Para, Tanrı Modu) Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Archero Açıklaması

Varoluşun sizi ortadan kaldırdığı bir dünyaya girin! Yaklaşan kötülük dalgalarına direnip onları yenebilecek tek güç olan Yalnız Okçu sensin.
Yükselin, harika beceriler biriktirin ve hayatınız buna bağlıymış gibi savaşın, çünkü bitmeyen düşman dalgaları asla pes etmeyecek. Unutma, bir kez öldüğünde … tek yol her şeye yeniden başlamaktır! Yani dikkatli ol! Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış sayısız benzersiz beceri kombinasyonu oluşturmanın keyfini çıkarın. Acımasız canavarlar ve engellerle karşılaşan farklı dünyalarda gezin. Temel Özellikler:
• Bu zindanları taramanıza yardımcı olacak rastgele ve benzersiz beceriler.
• Bu yeni evrende güzel dünyaları ve yüzlerce haritayı keşfedin.
• Daha önce hiç görülmemiş binlerce canavar ve
yenmek için akıllara durgunluk veren engeller
• İstatistiklerinizi artırmak için seviye atlayın ve kendinizi güçlü ekipmanlarla donatın.

Archero,  kötülükle savaşmanız, saldırılarına karşı hayatta kalmanız ve onları yenmeniz gereken en iyi aksiyon dolu  atış oyunudur . Ancak bazı sınırlamalar var.

Seviye arttıkça, kötülük dalgası daha da güçlenir ve onları yenmek için daha güçlü görünmez silahlara ihtiyacınız olabilir. Ancak bildiğimiz gibi, silahlarımızı ve yeteneklerimizi geliştirmek için kazanması zor olan mücevherlere ve madeni paralara ihtiyacımız var.

O yüzden bugün, ilk seviyeden sınırsız para ve mücevher alacağınız bu harika Archero hileli mod apk 2020’yi paylaşıyorum  .

Archero Mod Apk Nedir?

Archero Mod Apk  , maksimum HP, sınırsız değerli taş ve tüm yeteneklerin kilidini açacağınız resmi Archero oyununun değiştirilmiş (Hacked) sürümüdür. Tüm kötü düşmanları tek seferde öldürün, yükseltmeler için sonsuz mücevherler ve tüm öğelerin kilidi açıldı, bu mod harika özelliklerle dolu.

Archero Unlimited gems moduyla şunları yapabilirsiniz:

 • Görevleri tamamlamadan sınırsız mücevher alın
 • Yükseltmeler için sınırsız para kazanın
 • Görünmez, güçlü silahların keyfini ücretsiz çıkarın
 • Kötülük dalgalarını yenmek için stratejiler geliştirin
 • Düşük kaliteli bir cihazda gerçekçi 2D aksiyonu yaşayın
 • Hasarınızı en üst düzeye çıkarmak için tanrı modunu kullanın
 • Tüm dünyanın kilidini açın

Archero’da, Krallığınızın tek Okçusu sizsiniz ve son yayınıza kadar kötülüklerle savaşmalısınız. Yaklaşan kötülük dalgaları ile savaşmak için taktikler yapın ve engelleri uygun şekilde kullanın.

Düşünenlerden Özel Hediye

Bir gölge savaşçısı olmak ve kötü düşmanlar ve şeytanlarla savaşmak ister misiniz? O zaman bu Shadow Fight 2 modunu seveceksiniz.

Sayısızlar ve sizi yenene kadar durmayacaklar. Öyleyse, Krallığınızın kahramanı olmak için son yayınıza kadar onlarla savaşmalısınız.

Archero Mod Apk Özellikleri

Daha önce de söylediğim gibi, bu  Archero modu  savaşı kazanmanıza kesinlikle yardımcı olacak bazı harika ve kullanışlı özelliklerle doludur.

Aşağıda bazı özelliklerini listelemiştim. Herhangi bir önemli özelliği kaçırdığımı düşünüyorsanız, yorum yapabilirsiniz. Senden duymak çok isterim.

Sınırsız Taşlar

Bu Archero hack apk’sinin ana özelliği  budur . Bildiğimiz gibi, değerli taşlar yükseltmede önemli bir rol oynar. Tüm taktiklerinizin kilidini açmak için bile kullanabilirsiniz. Ancak asıl sorun, ilerledikçe zorlaşan görevleri tamamlayarak kazanmak zorunda olmanız. Ayrıca, bir görevi tamamladıktan sonra, genel karakterinizi yükseltmek için yeterli olmayan yalnızca belirli miktarda mücevher alırsınız.

Yani bu hileli modda istediğiniz zaman harcayabileceğiniz sınırsız değerli taşlara sahip olacaksınız. Enerjinizi artırmak için bu sınırsız mücevherleri bile kullanabilirsiniz.

Tanrı modu

Kimsenin seni öldürememesi için tanrı olmak ister misin? O halde, bu  Archero tanrı modu apk  tam size göre. Bu modu kullandıktan sonra, yok edilemez hale geleceksiniz ve yaklaşan hiçbir kötü dalga sizi yenemez. Bu Archero god hileli mod apk ayrıca yüksek hasar özelliğine sahiptir. Bu, kötü düşmanlarınızdan herhangi birini tek seferde öldürebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak şahsen bu modu kullanmanızı önermem çünkü oyunun genel zevkini mahvedecek. Ayrıca bu modu kullandıktan sonra düşmanlarınızı herhangi bir hasar almadan öldüreceğiniz için sıkılacaksınız.

Yeni Canavarlar

Archero, her seviyeden sonra yeni bir canavar göreceğiniz tek oyundur. Bu canavarların kendilerine özgü güçleri var ve Kingdome’unuzun kahramanı olmak için hepsini yenmelisiniz. Bazıları size boyun eğecek ya da bazıları sadece karakterinize dokunarak size zarar verecek gibi farklı güçleriyle size saldıracak binlerce görülmemiş canavar var.

Sizi onlardan korumak için engelleri kullanabilir veya onlarla savaşmak için bir silahı yükseltebilirsiniz. Ancak bu canavarın önden, arkadan, soldan veya sağdan herhangi bir taraftan geleceğini unutmayın. Yani bir sonraki saldırıya hazır olmalısın. sınırsız para

Archero hileli modun bir diğer önemli özelliği ise sınırsız para. Bildiğimiz gibi, yeteneklerin kilidini açmak için madeni para veya para gerekiyor. Sadece para kullanılarak açılabilen toplam 9 kilitli yetenek vardır. Kilitli bir yeteneğin kilidini açmak için 200 jeton gerekir.

Şüphesiz canavarları öldürerek ve bölümleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz, ancak çok zaman ve çaba gerektirir. Ancak bu Archero mod sınırsız para apk’sini kullanarak artık gerçek  sınırsız para  kazanabilirsiniz ve bunları daha sonra karakterinizin deneyimini yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Tüm Silahların Kilidi Açıldı

Bildiğimiz gibi, herhangi bir seviyeyi tamamladığımızda bir açı gelir ve bize dileğimizi sorar. Silah hasarımızı artırmayı veya sağlığımızı artırmayı daha fazla seçebiliriz. Ancak bu Archero modunda, görünmez silahların kilidi açılmış özelliklere sahip olacaksınız.

Yani artık silahınız birden fazla oku çok ciddi hasarla atacak. Tabii ki, tüm bu silahlar gizli ve onları göremiyoruz, ancak 5. seviyeden sonra silahlardaki farkı açıkça görebiliyoruz. Bana göre, ana canavarı öldürmek neredeyse 12 saniye sürüyor.Daha fazla özellik

Aşağıda, seveceğiniz birkaç özellik daha var.

 • Her seviye için benzersiz stratejiler
 • Oynamak için yüzlerce harita
 • Yerinde hızlı savaş
 • Kullanımı kolay kontrol
 • Yeni eklenen beceriler
 • Yüksek hızlı saldırı (Hızlı ateş)
 • Ölümsüz özellik eklendi

Download links


Archero Mod Apk İndir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *