Report this app

Description

Oyun hakkında

Age of Empires II: HD Edition’da, orijinal oyunun hayranları ve yeni oyuncular, klasik Age of Empires II deneyimine aşık olacaklar. Age of Kings ve The Conquerors genişlemesinin tüm orijinal tek oyunculu kampanyalarını keşfedin, bin yıllık tarihe yayılan 18 uygarlıktan birini seçin ve çağlar boyunca dünya hakimiyeti arayışınızda diğer Steam oyuncularına meydan okumak için çevrimiçi olarak gidin. Aslen Ensemble Studios tarafından geliştirilen ve Hidden Path Entertainment, Skybox Labs ve Forgotten Empires tarafından yüksek çözünürlükte yeniden tasarlanan Microsoft Studios, Age of Empires II: HD Edition’ı Steam’e getirmekten gurur duyuyor!

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Age Of Empires II HD indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Age.of.Empires.II.HD.v5.8.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
 4. Age Of Empires II HD klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Age of Empires II HD Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Age Of Empires II HD Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

AGE OF EMPIRES II HD (V5.8, TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUT: 3,84 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 Pro +
 • İşlemci: 1.2GHZ CPU
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Grafik: Direct X 9.0c Özellikli GPU
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Disk: 2 GB HD alanı

Download links


oyun indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);