Age of Civilizations II Mod Apk Indir

Age of Civilizations II Mod Apk Indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Age of Civilizations II, en popüler strateji savaş oyunlarından biridir. Öğrenmesi basit olsa da, birden fazla modülde ustalaşmak biraz zaman alabilir. Birincil amaç, dünyayı fethetmek veya birleştirmek için diplomasi ve askeri taktikler kullanmaktır. Dünyanın önünüzde eğilip eğilmemesi, oyun boyunca kullanılan stratejilere bağlıdır.

Dünyayı kazanmak için büyük bir kampanya!

Çok sayıda özelleştirme seçeneği ve keşfedilecek çok şey!

Ayrıntılı haritaları ve çoklu arazi türleriyle Age of Civilizations II, tüm insanlık tarihi boyunca uzanır. Oynanış ilgi çekicidir ve en büyük imparatorluklara ve en küçük kabilelere kadar uzanan birçok medeniyetin parçası olarak oynamanıza izin verir. Hangi dönemi seçerseniz seçin, hedef, topluluğunuzu yüzlerce yıla yayılan büyük bir kampanyada zafere ulaştırmaktır.

Beklenmedik sürprizler ve detaylara gösterilen özen

Bu türdeki diğer oyunlar gibi, Age of Civilizations II de öncelikli olarak askeri taktiklere odaklanır ve bu nedenle diplomasi, politika ve ekonomi gibi ulusal öneme sahip konulara ışık tutar. Ulusunuza daha fazla güç vermek için her şeyi kendi lehinize kullanmanız gerekir. Bağımsız bir oyun olan Age of Civilizations II, Lukasz Jakowski tarafından tasarlanmıştır.

Oyunun türde yeni bir şey sunmadığını düşünebilirsiniz, ancak birçok özelleştirme seçeneği ve editör ile birlikte gelir. Karmaşık oyun, sizi uzun süre meşgul edecek çok çeşitli özellikleri tamamlar.

İlgi çekici oyun ve stratejiler

Pek çok seçenekle, oyun yeni başlayanlar için çok zor olabilir. Bununla birlikte, Age of Civilizations II size belirli bir yaklaşım seçme fırsatı sunar. Kanlı çatışma ve diplomasi, küresel egemenliğe giden yolda uygulanabilir yöntemlerdir. İnce bir yaklaşımı benimsemeniz veya yolu cesetlerle döşemeniz, kaprislerinize ve fantezilerinize bağlıdır.

Oyun, sıra tabanlı bir yapı izler ve bu nedenle, her büyük eylem belirli bir puana mal olur. Örneğin, birlikleri hareket ettirmek veya benzer emirler vermek için hareket noktaları kullanmanız gerekir. Benzer şekilde, diplomasi puanlarının diplomatik eylemler için kullanılması gerekir.

Oyun sezgisel olduğu için nüanslara alışmak çok zaman almaz. Oyun birkaç editörle birlikte geldiğinden, haritaları, oynanışı, karakterleri ve oyundaki hemen hemen her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Age of Civilizations II, Microsoft Windows Vista / XP, Windows 7 ve üzeri için mevcuttur. Oyunun sorunsuz çalışması için sistemde 1 GB RAM ve 180 MB kullanılabilir alan olması önerilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Rakip oyunlar arasında TripleA harika bir seçimdir. Popüler Axis & Allies tahta oyununa dayanan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Punic Wars, II.Dünya Savaşı ve Napolyon Savaşları için geliştirilen çeşitli haritalarla TripleA, çeşitli birimler, kurallar ve diğer özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

Bir başka iyi seçim ise Age of Conquest. Bu sıra tabanlı strateji oyununda, dünyanın kontrolünü ele geçirmeye çalışan yeni bir imparatorluk kuruyorsunuz. Bu türdeki çoğu oyunun aksine, bu oyun Windows, Linux, Macintosh, iOS ve Android dahil olmak üzere birçok platformda mevcuttur.

Bizim almamız

İlk bakışta Age of Civilizations II göz korkutucu görünüyor. Bununla birlikte, strateji oyunlarının sıkı hayranları, etkileşim düzeyini, birden çok editörün, kapsamlı haritaları ve çeşitli oyun seçeneklerini takdir edeceklerdir. Grafikler iyileştirilebilirken, oyun hala diplomasi ve askeri ticaretin püf noktalarını öğrenmek için zaman harcamak için mükemmel bir seçimdir.

İndirmeli misin?

Geliştirici, yeni çağ grafiklerine fazla ilgi göstermemiş olsa da, odak noktası strateji ve oynanışa odaklandı. Kendinizi dünyayı kazanmak için sanal bir savaş odasına koymak istiyorsanız, Age of Civilizations II mükemmel bir seçim olacaktır.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);