android’de 60 Seconds (MOD, Long Lines) ücretsiz indirin

android'de 60 Seconds (MOD, Long Lines) ücretsiz indirin Download
0/5 No votes
Developer
--
--

Report this app

Description

Açıklama 60 Saniye

60 saniye! Atomic Adventure, kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalacağınız, android için heyecan verici bir stratejidir. Bu oyunda 60 saniyede ailesini bir araya getirmesi ve sığınakta süresiz olarak hayatta kalmaya hazır olması gereken Ted oyununun kahramanı rolünü oynayacaksınız. Odaları rastgele oluşturulacak evin etrafında koşun ve ileride işinize yarayacak yiyecek stoklarını toplayın. Zamanında kalın ve tüm eğlencenin başladığı sığınağa inin, sonra ne kadar yiyecek ve su içtiğiniz ortaya çıkıyor. Radyoaktif arazide tuzak yapın ve kendinizi mutant hamamböceklerinden kurtarın.

60 Saniyenin Açıklaması! Atomik Macera

Sorumlu bir vatandaş ve aile babası olan Ted olarak mutlu, banliyö yaşam tarzınızda küçük bir rahatsızlıkla karşı karşıyasınız. NÜKLEER UYGULAMA.

Çarpışmaya yalnızca 60 saniye kala, ailesini ve yararlı malzemeleri bulmak için evinde çılgın, yoğun ve aksiyon dolu bir yolculukta Ted’e rehberlik edin. Her şey aleyhinize olacak – zaman, kendi mobilyalarınız, her oynadığınızda farklı olan ev ve temel soru – yanınıza ne alacaksınız ve kimi geride bırakacaksınız?

Serpinti sığınağına zamanında ve canlı olarak ulaşmak sadece bir başlangıç. Ne attıysanız ve kurtardığınız her kimse, hayatta kalmanızda hayati bir rol oynayacaktır. Her hayatta kalma hikayesi farklı olacak ve her gün sizi beklenmedik olaylarla şaşırtacak. Tüm bu hikayeler iyi bitecek mi? Sana kalmış. Yiyecek ve suyu besleyin, malzemelerinizden en iyi şekilde yararlanın, zor seçimlerle yüzleşin ve hatta çorak araziye giriş yapın.

İyi şanslar.

DENEYİM

1950’li yıllarda bu atom, karanlık komedi sette mahallenizde aşağı bırakarak bir nuke suburbian kabusu. Herhangi bir sarf malzemesini

TEMİZLEYİN

, hayatta kalmanız gerekecek ve aile üyeleri 60 saniye içinde prosedürle oluşturulmuş evinize koşacak.

HAZIRLAMAK

en kötüsü için. Sadece rastgele öğeleri kapmayın, hayatta kalmanızı planlayın ve acil durum yayınlarından yararlı ipuçlarını takip edin!

Yanınızda

getirdiklerinizle serpinti barınağında HAYATTA KALIN . Kaç gün dayanacaksın? Herkes hayatta kalabilecek mi?

KARAR

kıyamet sonrası dünyada köşesine iter zaman, ne yapacağını. Dışarı çıkma riskini alacak mısınız? Neredeyse hiç yemek kalmadığında kim akşam yemeği yemiyor? Mutant bir hamamböceği istilasıyla nasıl başa çıkarsınız?

Sistem gereksinimleri:

ARMv7 (NEON uyumlu) / Atom CPU; OpenGL ES 2.0 veya üstü

1 GB RAM veya üstü

60 Saniye Atomik Macera v1.25 APK Ücretsiz İndir

60 Saniye Atomic Adventure v1.25 Android için APK Free Download son sürümü. Android için 60 Saniyede Atomik Macera v1.25’in tam APK’sını ücretsiz indir.

60 Seconds Atomic Adventure v1.25 Overview

60 Seconds Atomic Adventure v1.25 is most exciting adventure game for everyone that has been developed under the banner of Robot Gentleman. You can also free download Eclipse Edge Of Light from our Website.

Welcome to 60 Seconds Atomic Adventure v1.25 is one of the most exciting adventure game which is fully loaded with many interesting features. It is very exciting to play and easy to download with simple unique method. You can easily play this on your i phone, smarts phone and tablets. This game has a wonderful storyline about survival under the conditions of nuclear war. In this game you are are left before the atomic apocalypse starts! Find shelter, and rescue your friends and relatives before the explosion. This game has got stunning beautiful graphics and many randomly generated levels. Clear out if all members of your team can break through this nightmare. Overall this game is really interesting and very enjoyable for players.

Features Of 60 Seconds Atomic Adventure v1.25 APK Free Download

60 Seconds Atomic Adventure v1.25 APK Free Download sonra deneyimleyeceğiniz Oyunun heyecan verici özellikleri aşağıdadır.

 • Heybetli macera android oyunu.
 • Eğlence ve eğlence dolu.
 • Heyecan verici oyun.
 • Rastgele oluşturulmuş seviyeler.
 • Huzursuz görevler.
 • Her hareket daha fazla olayı etkiler.
 • Basit arayüzle indirmesi kolay.
 • Tüm android cihazlarınızla uyumludur.

Desteklenen Android Sürümleri

 • Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
 • KitKat (4.4 ”“ 4.4.4, 4.4W ”“ 4.4W.2)
 • Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
 • Android Marshmallow (6.0.0 ”“ 6.0.1)

60 Saniye Atomik Macera v1.25 APK Ücretsiz İndir

Eclipse Edge of Light Oynamaktan Çok Heyecanlı mısınız? 60 Seconds Atomic Adventure v1.25 APK’yı İndirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, 60 Saniyelik Atomik Macera v1.25 APK Mod Unlocked With Unlimited Everything’in tek doğrudan bağlantısıdır.

Download links


60 Seconds Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *